ENERGY Audivet

€9,74 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
12.6.2023

Bylinný prostriedok pre vonkajšie používanie. Významne pôsobí na zápalové stavy na slizniciach a koži, vrátane vonkajšieho zvukovodu. Upravuje pH pokožky a slizníc, a tým bráni rozvoju nežiadúcich baktérií, plesní i parazitov. Má protivírusové, antibakteriálne a antimykotické účinky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie:

Bylinný extrakt (pakost smradľavý, skorocel kopijovitý, kostihoj lekársky, konopáč obyčajný, kapucínka väčšia, pagaštan konský, krvavec lekársky)
hydrogenizovaný ricínový olej
vitamín E
Myrhová silice
gerániová silice
myrhový extrakt


Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto: Postihnutú oblasť potrite 1 až 3 kvapkami (podľa veľkosti) 2x až 3x denne. Pri postihnutí ucha nakvapkajte 1 až 3 kvapky na vatovú tyčinku a vytierajte postihnutý zvukovod 2x denne. Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.


Objem: 30 ml

Upozornenie:

Pri zápale ucha len čistiť a vytierať. Nekvapkať! Ucho musí zostať suché. Neaplikujte do oka! Ukladajte mimo dosahu detí! Pred použitím je nutné dobre pretrepať! Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení. Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Na čo doplnok je: Uši
Produkt: Bylinný extrakt
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195