ENERGY Audivet

€9,40 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Bráni rozvoju baktérií, plesní a parazitov. Významne pôsobí na zápalové stavy kože. Vhodný pri zápale vonkajšieho zvukovodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bylinný prípravok na vonkajšie použitie. Svojím zložením bráni rozvoju nežiaducich baktérií, plesní a parazitov. Upravuje pH pokožky a slizníc. Významne pôsobí na zápalové stavy na slizniciach a koži, vrátane vonkajšieho zvukovodu. Má protivírusové, antibakteriálne a antimykotické účinky.

Použitie produktu

  • Vyrážky, ekzémy, povrchové poranenia (Regavet, Gynevet, Kingvet).
  • Kožné mykózy, kruhové alopécie (lokálna strata srsti) (Gynevet).
  • Bradavice a nádory kože a slizníc (Virovet, Imunovet).
  • Svrbenie a bolestivosť kože (Regavet, Fytovet).
  • Poštípanie hmyzom (Imunovet).
  • Zápaly vonkajšieho zvukovodu (Cytovet, Imunovet, Regavet, Renovet).
  • Mykózy slizníc pohlavných orgánov (pre výplach nutné zriediť) (Gynevet, Imunovet).
  • Ochorenie ďasien (epulis, gingivitis) (Imunovet).
  • Proti bolesti pri zápaloch drobných kĺbov (Regavet, Kingvet).
  • Zápaly mliečnej žľazy (Imunovet, Virovet, Kingvet).

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Zloženie: Extractum Herbarum (Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Geranium Robertianum Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Eupatorium Cannabinum Extract, Tropaeolum Majus Extract, Sanguisorba Officinalis Root Extract, Acetum), PEG- 40 Hydrogenated Castor Oil, Commiphora Myrrha Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Tocopheryl Acetate, Commiphora Myrrha Resin Extract.
Balenie: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195