ENERGY Audivet

€11,03 –23 %
5682 energy Audivet 30 ml
€11,03 –23 % €8,49
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2020

Bylinný prostriedok pre vonkajšie používanie. Významne pôsobí na zápalové stavy na slizniciach a koži, vrátane vonkajšieho zvukovodu. Upravuje pH pokožky a slizníc, a tým bráni rozvoju nežiadúcich baktérií, plesní i parazitov. Má protivírusové, antibakteriálne a antimykotické účinky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie:

Bylinný extrakt (pakost smradľavý, skorocel kopijovitý, kostihoj lekársky, konopáč obyčajný, kapucínka väčšia, pagaštan konský, krvavec lekársky)
hydrogenizovaný ricínový olej
vitamín E
Myrhová silice
gerániová silice
myrhový extrakt


Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto: Postihnutú oblasť potrite 1 až 3 kvapkami (podľa veľkosti) 2x až 3x denne. Pri postihnutí ucha nakvapkajte 1 až 3 kvapky na vatovú tyčinku a vytierajte postihnutý zvukovod 2x denne. Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.


Objem: 30 ml

Upozornenie:

Pri zápale ucha len čistiť a vytierať. Nekvapkať! Ucho musí zostať suché. Neaplikujte do oka! Ukladajte mimo dosahu detí! Pred použitím je nutné dobre pretrepať! Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení. Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Na akú časť tela: uši
Produkt: Bylinný extrakt
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: