MycoMedica Coriolus 50%

€41,50 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Vysoko kvalitný veterinárny prípravok Coriolus, ktorý si starí Číňania cenili pre jeho vitalizujúce účinky na telo aj myseľ. Tradičná medicína verí v jeho podporné vlastnosti pri liečbe nádorových ochorení.

Na týchto stránkach sa o účinkoch Coriolu príliš nedozviete. Hľadajte vo verejne dostupných zdrojoch.

Coriolus s 50% polysacharidov s garantovaným minimálnym obsahom 20% β-1,3 / 1,6 D-glukánov. Testované v nemeckom Agrolabu. Oproti Coriolu s 30% polysacharidov je vhodnejší pri akútnych stavoch.

Coriolus rastie v ekologicky čistom prírodnom prostredí Čínskej vrchoviny na kmeňoch listnatých stromov. Pre výrobu našich extraktov používame plodnice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Coriolus nemôžeme ponúkať ako doplnok stravy na základe absurdnej vyhlášky EU. Viac tu. Ponúkame ho teda ako veterinárny prípravok. Zatiaľ môžeme.

Kým v tradičnej čínskej medicíne TCM je Coriolus, ktorý rastie takmer kdekoľvek na svete, využívaný už po stáročia a je známý aj v ľudovej medicíne v Južnej Amerike, jej využitie ako vitálnej huby je v Európe stále ešte v plienkach.

Sme jediní výrobcovia, ktorí ponúkajú Coriolus s tak vysokou a garantovanou koncentráciou účinných látok pre najlepšie výsledky:

  • min. 50 % polysacharidov (reálne býva 53-54 %)
  • min. 20 % β-1,3/1,6 D-glukánov

O Coriole

Coriolus (trúdnikovec pestrý, Yunzhi) v preklade z angličtiny (turkey tail) znamená morčací chvost, a to pre svoj vzhľad. Bol taktiež nazývaný trávou ríše nebies. Coriolus rastie na hnijúcich kmeňoch v miernom podnebnom páse v Európe, Ázii a Severnej Amerike.
V Číne bol Coriolus vysoko ceneným liečivom na čínskom dvore a to hlavne pre jeho vitalizujúci účinok, keďže pôsobí pozitívne ako na telo, tak na myseľ.

Vďaka obsahu mnohých druhov špecifických betaglukánov sa dá povedať, že najzásadnejší účinok Coriolu je podľa tradičnej medicíny v jeho pomoci pri liečbe nádorových ochorení (podobne ako pri vačšine ostatných vitálnych hubách). Rakovina je totiž z čínského pohľadu len nerovnováha organizmu. Napríklad v Kórei doplňa Coriolus lekárske ošetrenie pri 70% všetkých pacientov s rakovinou.

Terapeutické účinky Coriolu pri domácich zvieratkách:

  • doplnková terapia pri rakovine a prevencia rakoviny + ktorejkoľvek huby, podľa typu nádoru
  • zlepšenie znášanlivosti chemoterapie a rádioterapie – posilnenie imunitného systému + Reishi, ABM, Shiitake
  • podpora pri poruchách funkcií pečene + Maitake, Reishi, ABM, Shiitake
  • na podporu regenerácie slizníc (sinusitída, chronické urologické zápaly) + Cordyceps
  • na zníženie nežiaducich účinkov očkovania
  • pred operáciami alebo po nich

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Balenie: 90 kapsúl á 500mg extraktu - v rastlinných kapsulách (rastlinné sú vhodné aj pre vegánov)
Zloženie: Coriolus, Coriolus versicolor, 100% čistý extrakt - 500mg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: