ENERGY Regavet

€15,60 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Pôsobí cez jemné podráždenie pečene, žlčníka, tukového metabolizmu a kĺbov. Tým stimuluje tieto orgány alebo tkanivá k vyššej činnosti. Celkovo optimalizuje metabolizmus zvieraťa. Prírodné bylinný koncentrát pre stimuláciu činnosti orgánov elementu dreva schémy Pentagram Energyvet. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bioinformácie typu špecifického homeopatiká pre tento produkt dopĺňa a potencuje účinok zastúpených bylín.
Stimuluje činnosť orgánov a tkanív nasledujúceho elementu ohňa, tj. Srdca, cievneho systému, hormonálneho systému a tenkého čreva.
Tlmí nadbytočnú energiu a hyperaktivitu predchádzajúceho elementu vody, tj. obličiek, lymfatického systému, imunitného systému (zápalovú tkanivo), močových ciest a pohlavných orgánov.


Zloženie:

Bylinný extrakt 82,6% (Potentilla erecta, Taraxacum officinale, Plantago lanceolata, Veronica officinalis, Chelidonium majus, Pimpinella saxifraga, Zanthoxylum piperitum, Artemisia abrotanum, Gentiana lutea, Marrubium vulgare, Agrimonia eupatoria, Galium verum, Saxifraga granule) zmes silíc 0,12%
silymarín 0,10%
bioinformácie pre Regavet
Prídavné látky: sorbitol - zahusťovadlo, mikrokryštalická celulóza - zahusťovadlo, voda, xanthan - zahusťovadlo, grapefruitový extrakt - konzervant, sorbát draselný - konzervant


Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto:
Drobným zvieratám do 10 kg: 2 kvapky 2x denne;
Zvieratám nad 10 kg do 100 kg: 1 kvapku 2x denne na každých začatých 10 kg hmotnosti;
Zvieratám nad 100 kg: 5 kvapiek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti 2x denne.
Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.

Odporúčanie:

Pred použitím je nutné dobre pretrepať! Pri podozrení na postihnutie pečeňového tkaniva alebo žlčníka podávajte iba 2 dni. Ak sa počas ďalších 3 dní neobjaví negatívne reakcie, pokračujte v podávaní do 3 týdnů.Pro presné zacielenie regenerácie odporúčame vyhľadať odbornú radu poradcu Energy alebo internetovú poradňu veterinárneho lekára Energy Group, a. S. Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení.

Balenie: 30 ml
Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je náhrada pestrej stravy. Nepodávajte pri postihnutí pečene alebo žlčníka. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody. Nie je vhodný pre gravidné samice. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete. Nežiaduce účinky a interakcie: Nepodávajte súčasne s Renovetom alebo Kingvetom alebo bez minimálne týždenné prestávky od ich podávanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Na čo doplnok je: Lymfatický systém, Obličky, Žlčník
Produkt: Bylinný extrakt, Doplnok stravy
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195