ENERGY Cytovet

€32,63 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.6.2023

Vhodne pôsobí pri neutralizácii alebo odstránení toxínov zo zažívacieho traktu a priľahlých tkanív. Pozitívny vplyv možno očakávať aj pri ochoreniach pohybového aparátu, pri artrózach a degenerácii kostí a kĺbov. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Regeneračné prípravok s výnimočnými detoxikačnými schopnosťami. Obsahuje vysokomolekulárne humínové kyseliny, kyselinu jantárovú a silymarín.


Zloženie v 1 kapsule:

Humát draselný (492,8 mg)
želatína
silymarín (55 mg)
kyselina jantárová (2,2 mg).


Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto:
Drobným zvieratám do 2 kg: 1 kapsulu denne;
Zvieratám od 2 do 50 kg: 1 až 2 tobolky 2x denne;
Zvieratám nad 50 kg: 1 až 2 kapsuly na každých 50 kg 2x denne.
Pre vonkajšie použitie rozpustiť obsah 1 kapsuly v 0,5 až itru prevarenej a vychladenej vody.
Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.
Pred podaním je vhodné kapsulu zvlhčiť vodou alebo potrieť tukom pre ľahšie prehĺtanie. Je možné podávať v maškrty.
Pri ťažkostiach s požraním je nutné kapsulu vysunutím otvoriť a obsah vysypať najlepšie do krmiva alebo rozpustiť v napájacej vode.


Balenie: 90 kapsúl

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody. Ukladajte mimo dosahu detí! Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení. Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.
Nežiaduce účinky a interakcie: Cytovet môže znižovať účinok niektorých liekov napr. cytostatík a chemoterapeutík.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Produkt: Doplnok stravy
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195