ENERGY Cytovet

€31,50 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Detoxikačný produkt s obsahom humátov. Odstraňuje toxíny zo zažívacieho traktu. Celkovo prečisťuje organizmus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Regeneračný prípravok s vynimočnými detoxikačnými schopnosťami. Obsahuje vysokomolekulárne humínove kyseliny, kyselinu jantárovú a silymarín. Vhodne pôsobi pri neutralizácii alebo odstránení toxínov nielen zo zažívacieho traktu, ale aj z celého organizmu.

Použitie produktu

  • Prevencia ochorení súvisiacich s vekom zvieraťa (zníženie toxickej záťaže čriev, pečene, obličiek, artróza, degeneratívne ochorenie) (Regavet, Fytovet).
  • Celkové prečistenie organizmu (Regavet).
  • Odstránenie kyslých metabolitov (alkalizácia tkanív), zníženie únavy (Fytovet).
  • Prvá pomoc pri otravách a alimentárnych intoxikáciách (Regavet).
  • Protizápalový účinok v zažívacom trakte – neutralizácia mediátorov zápalu (hnačky a zápalové ochorenia tráviaceho systému) (Regavet).
  • Degeneratívne a zápalové ochorenia pohybového aparátu (artróza, artritída) (Regavet, Renovet, Kingvet).
  • Nádorové ochorenia – vytvára nepriaznivé prostredie pre rast nádorov a tvorbu metastáz, ovplyvňuje bunkové delenie a indukciu apoptózy (Korovet, Regavet, Imunovet) .
  • Čistí hnisavé procesy, neutralizuje exotoxín (bakteriálne infekcie) (Imunovet, Kingvet).
  • Urýchlenie regenerácie.

Odporúčané dávkovanie

Malé zvieratá do 2 kg 1 kapsula denne.
Zvieratá s hmotnosťou od 2 do 50 kg: 2x denne 1 až 2 kapsuly.
Zvieratá s hmotnosťou nad 50 kg: 1 až 2 kapsuly na každých 50 kg. hmotnosti 2x denne.

Odporúčanie veterinára

Cytovet používam na enteritídy, gastritídy, kolitídy v kombinácii s Regavetom alebo Probiovetom. Ako podporný preparát pri nádorových ochoreniach na predĺženie života zvierat. V kombinácii s Imunovetom na lokálne ošetrenie infikovaných rán a urýchlenie hojenia rozsiahlych kožných defektov. Obsah kapsuly možno rozpustiť v 400 ml vody a potom použiť na výplach očí, je účinný pri terapii herpesvírusovej keratokonjunktivitídy u mačiek a rôznych druhov konjunktivitíd u všetkých druhov zvierat. MVDr. Lucie Miková

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Balenie: 90 kapslí
Zloženie 1 kapsule: lignohumát draselný (448 mg), želatínová kapsula, silymarín (50 mg), kyselina jantárová (2 mg).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195