Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

ENERGY Gynevet

€15,60 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Pôsobí cez jemné podráždenie nervového systému, sleziny, pankreasu, žalúdka a systému obnovy buniek prakticky všetkých orgánov. Pre stimuláciu činnosti orgánov elementu krajiny schémy Pentagram Energyvet. Prírodné bylinný koncentrát, doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tým stimuluje tieto orgány alebo tkanivá k vyššej činnosti. Celkovo zvyšuje odolnosť zvieraťa voči stresovým vplyvom. Zvyšuje sekrečnú aktivitu slizníc a nervových zakončení. Aktivuje metabolizmus tukov. Bioinformácie, typu špecifického homeopatiká pre tento produkt, dopĺňa a potencuje účinok zastúpených bylín.
Stimuluje činnosť orgánov a tkanív nasledujúceho elementu kovu, tj. Pľúc, hrubého čreva, väziva a kože.
Tlmí nadbytočnú energiu a hyperaktivitu predchádzajúceho elementu ohňa, tj. srdca, tepien, žíl, hormonálnych žliaz a tenkého čreva.


Zloženie:

Bylinný extrakt 82,6% (Lamium album, Calendula officinalis, Fucus vesiculosus, Geranium robertianum, Glycyrrhiza glabra, Imperatoria ostruthium, Potentilla anserina, Trifolium pratense, Galega officinalis, Galium verum, Robinia pseudoacacia, Alchemilla vulgaris, Foeniculum vulgare) zmes silíc 0,12%
bioinformácie pre Gynevet
Prídavné látky: sorbitol - zahusťovadlo, mikrokryštalická celulóza - zahusťovadlo, voda, xanthan - zahusťovadlo, grapefruitový extrakt - konzervant, sorbát draselný - konzervant


Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto:
Drobným zvieratám do 10 kg: 2 kvapky 2x denne;
Zvieratám nad 10 kg do 100 kg: 1 kvapku 2x denne na každých začatých 10 kg hmotnosti;
Zvieratám nad 100 kg: 5 kvapiek (0,3 ml) na 100 kg hmotnosti 2x denne.
Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň pauza.Před použitím je potrebné dobre pretrepať! Pre presné zacielenie regenerácie odporúčame vyhľadať odbornú radu poradcu Energy alebo internetovú poradňu veterinárneho lekára Energy Group, a. S. Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení.


Balenie: 30 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je náhrada pestrej stravy. Nepodávajte pri žalúdočných vredoch, zápalu nervového tkaniva, pankreasu alebo sleziny. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody. Nie je vhodný pre gravidné samice. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Zloženie: Bylinný extrakt 82,6 % (Lamium album, Calendula officinalis, Fucus vesiculosus, Geranium robertianum, Glycyrrhiza glabra, Imperatoria ostruthium, Potentilla anserina, Trifolium pratense, Galega officinalis, Galium verum, Robinia pseudoacacia, Alchemilla vulgaris, Foeniculum vulgare), sorbitol - zahusťovadlo, mikrokryštalická celulóza - zahusťovadlo, voda, xantán - zahusťovadlo, grapefruitový extrakt - konzervačná látka, sorban draselný - konzervačná látka, zmes éterických olejov 0,12 %, bioinformácie pre Gynevet.
Balení: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195