ENERGY Skelevet

€18,10 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Zabezpečuje optimálne kĺbovú a kostnú výživu a optimálnu činnosť svaloviny a niektorých enzymatických systémov. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minerálne doplnok organického pôvodu s obsahom unikátnych prírodných látok (vápnik, fosfor, horčík, mangán, kremík a ďalšie stopové prvky). Obsahuje najvýhodnejší pomer minerálov pre tvorbu kostného tkaniva. Sprievodné látky (vitamín D, C a A, nenasýtené mastné kyseliny, kolagén) zvyšujú využiteľnosť v organizme. Vhodný pre všetky druhy zvierat a najmä pre rastúce mláďatá.

Dávkovanie:

Drobné zvieratá do 2 kg: 1 kapsula denne (pri ťažkostiach s prehĺtaním treba kapsulu bezpečným spôsobom otvoriť a podať jej obsah). Zvieratá od 2 do 50 kg: 2 kapsule 1-3x denne. Zvieratá nad 50 kg: 2 kapsuly na každých 50 kg 1-2x denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. Počas užívania lieku zaistite dostatočný príjem vody.

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Balenie: 135 kapsúl
Forma produktu: Kapsule
Obsah minerálov: Horčík, Vápnik
Obsah vitamínov: Vitamín D
Produkt: Doplnok stravy
Značka: Energy
Balenie: 135 kapsúl
Účinné ingrediencie: sójový olej, želatínová kapsula, prášok zo sépiovej kosti (105 mg), glycerol - zvlhčovadlo, kolagén (55,1 mg), rybí olej (43,1 mg), voda, extrakt zo stonky a listu žihľavy dvojdomej ( 18,5 mg), glycerol monostearát - plnivo, síran manganitý (0,6 mg mangánu v jednej kapsule), extrakt z plodu ruže (12,3 mg), včelí vosk - leštiaca látka, karamel - prírodné farbivo, lecitín - emulgátor.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IH Avatar autora | 12.12.2022
Neviem posúdiť, lebo som vlastnou nepozornosťou mala objednať SKELEVIT, namiesto skelevet. Neviem, či by bolo možné tento produkt vymeniť a prípadne za skelevit doplatiť. Inak veľmi rýchle a spoľahlivé vybavenie.
5
Avatar autora | 12.10.2022
Sačok prišiel rozrezaný a tablety vysypané ..:( i

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195