Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

ENERGY TICKVET

€13,10 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
  • veterinárny prípravok 
  • obsahuje vybrané esenciálne oleje 
  • pomáha znižovať riziko napadnutia vonkajšími parazitmi (kliešte, blchy)

Detailné informácie

Podrobný popis

TICKVET

je veterinárny prípravok obsahujúci iba vybrané esenciálne oleje, ktoré zlepšujú kvalitu kože. Tickvet je prírodný, pre zvierací organizmus a životné prostredie úplne šetrný, prípravok.

Svojím účinkom druhotne napomáha znižovať riziko napadnutia vonkajšími parazitmi (kliešte, blchy).

Použitie 

Psy: kvapka 1 – 2x denne po dobu 3 – 5 dní, následne 2 – 3x týždenne. 

Mačky: 1 kvapka 1x týždne. 

Aplikujte priamo na kožu medzi lopatky alebo na koreň chvosta, tak, aby si miesto aplikácie nemohlo zviera olízať. Pri citlivých mačkách a psoch odporúčame vyskúšať citlivosť najprv zriedením zmesi (1 kvapku zmesi zriediť do 1 čajovej lyžičky nosného oleja – možno použiť akýkoľvek jedlý olej) alebo kvapkaním napríklad na obojok.

Upozornenie: 

Zabráňte olízaniu zvieraťom! 
Nepoužívať v oblasti očí! Neaplikovať do otvorených rán!
Nepoužívať u mláďat, gravidných a dojčiacich samíc. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí! Iba pre zvieratá.
Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv odporúčaných veterinárnym lekárom.

Skladovanie:

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 – 25 °C. Chráňte pred mrazom.
Spotrebujte najlepšie do dátumu uvedeného na krabičke a na fľaštičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Obsah: 10 ml
Zloženie: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Cedrus Deodara Wood Oil, Cymbopogon Citratus Leaf/Stem Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195