ENERGY Kingvet

€13,70 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Pre stimuláciu svalovinu aj zažívaciu svaloviny, pohybu riasiniek a améboidního pohybu makrofágov a žírnych buniek, ktoré vytvárajú bunkovú imunitu. Prírodné bylinný koncentrát, doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento produkt je na hranici medzi elementy kovu a vody schémy Pentagram Energyvet. Pôsobí aktiváciou cytoskeletu a tvorby proteínov podieľajúcich sa na pohybových aktivitách tela. Má prirodzené anabolické účinky. Bioinformácie typu špecifického homeopatiká pre tento produkt dopĺňa a potencuje účinok zastúpených bylín.
Stimuluje činnosť niektorých orgánov a tkanív elementu vody, tj. Lymfatického systému, imunitného systému (bunkovú imunitu), močových ciest a pohlavných orgánov. Stimuluje rozvoj a výkonnosť svaloviny kostrové i vnútorných orgánov (čreva, žalúdka, vajcovodov, maternice, močového mechúra a všetkých zvieračov).
Tlmí nadbytočnú energiu, hyperaktivitu niektorých tkanív elementu kovu a vody, tj. Priedušiek, močového mechúra (pri inkontinencii ).


Zloženie:

Bylinný extrakt 82,6% (Smilax medica, Medicago sativa, Menyanthes trifoliata, Galeopsis segetum, Cnicus benedictus, Liriosma ovata, Schizandra chinensis, Zanthoxylum piperitum, Eryngium campestre, Codonopsis pilosula, Crataegus monogyna, Hibiscus sabdariffa, Hippophae rhamnoides, Panax ginseng, Silybum marianum)
zmes silíc 0,12%
bioinformácie pre Kingvet
Prídavné látky: sorbitol - zahusťovadlo, mikrokryštalická celulóza - zahusťovadlo, voda, xanthan - zahusťovadlo, grapefruitový extrakt - konzervant, sorbát draselný - konzervant


Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto: Drobným zvieratám do 10 kg: 2 kvapky 2x denne; Zvieratám nad 10 kg do 100 kg: 1 kvapku 2x denne na každých začatých 10 kg hmotnosti; Zvieratám nad 100 kg: 5 kvapiek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti 2x denně.Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň pauza.Při zápalu pľúc je možné používať až 4x denne po dobu maximálne 10 dnů.Doporučení: Pred použitím je nutné dobre pretrepať! U starších zvierat alebo zvierat v ťažkom zdravotnom stave podávajte iba 2 dni a na 2 až 3 dni prerušte podávania. Zabránite tým dočasnému zhoršeniu symptómov - reverznej reakcii.
Pre presné zacielenie regenerácie odporúčame vyhľadať odbornú radu nášho poradcu alebo internetovú poradňu veterinárneho lekára Energy Group, a. S.
Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení.


Balenie: 30 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody. Nie je vhodný pre gravidné samice. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom.
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.
Nežiaduce účinky a interakcie: Nie je vhodné podávať s Regavetom alebo bez minimálne týždenné prestávky medzi týmito preparátmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Na čo doplnok je: Lymfatický systém, Žalúdok
Produkt: Bylinný extrakt, Doplnok stravy
Značka: Energy
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MM Avatar autora | 27.3.2022
Tazko sa hodnoti, tak skoro kedze som ho obdrzala vcera, dufam, ze mojmu hafanovi to pomoze, ma chronicku brontichidu, ak budem vidiet zlepsenie stavu, budem tento produkt kupovat nadalej

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195