ENERGY Fytovet

€18,50 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Prípravok obsahujúci biologicky vysoko využiteľný koloidný roztok viac ako 64 prvkov v prírodnej forme, s biologickou využiteľnosťou až 98% (iónové roztoky 2 až 6%, cheláty maximálne 60%). Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

V podobe koloidu sú aj toxické prvky úplne neškodné a dokonca môžu mať aj pozitívnu úlohu v organizme. Nezaťažuje organizmus nadbytočnými minerály. Ak nie sú koloidné minerály využité, sú rovnako ľahko z organizmu vylúčené.


Zloženie:

100% minerálna voda (koloidný roztok).


Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto:
Pre všetky druhy zvierat bez rozdielu hmotnosti do napájacej vody v množstve 5 až 20 kvapiek na ITR.
Pre ryby, obojživelníky a vodné plazy do kúpeľa 5 kvapiek na ITR vody po dobu 1 až 2 hodín.
po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. Pred použitím je nutné dobre pretrepať! Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení.


Balenie:

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Produkt: Doplnok stravy
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195