ENERGY Annovet

€18,13 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2023

Upokojujúci, protikŕčové, cytostatickými, antiprotozoárními a antibakteriálnymi účinkami pre zvieratá. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koncentrát z extraktu listov juhoamerického stromu Annona ostnitá (Annona muricata) obsahujúce acetogeniny. U starších zvierat sa prejavuje vitalizačným účinky.


Zloženie:

Koncentrovaný extrakt z Annoni ostnaté (Annona muricata) 100%.


Odporúčané dávkovanie:

Pre všetky druhy zvierat podávajte v množstve 1 až 2 kvapky na každých 10 kg hmotnosti zvieraťa 2x až 3x denne U veľkých zvierat 5 až 10 kvapiek na každých 100 kg hmotnosti 2x denne po dobu 3 týždňov.


Balenie: 30 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. Počas užívania lieku zaistite dostatočný príjem vody. Pred použitím nutné pretrepať. Pri podávaní trvajúcemu dlhšie ako mesiac (vrátane týždennej prestávky) je nutné aplikovať probiotiká. Podávajte oddelene od ostatných regeneračných preparátov s minimálnou pauzou 10 minút. Ak sa pri podávaní objavia vracanie alebo nežiaduce sedatívne (upokojujúce) účinky, je potrebné znížiť dávkovanie. Znižuje krvný tlak. Nemožno používať pri hypotenzii. Nie je vhodný pre gravidné samice. Môže spôsobiť potrat. Nemožno používať súčasne s liekmi znižujúcimi krvný tlak.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Produkt: Doplnok stravy
Značka: Energy
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MB Avatar autora | 1.4.2021
Ja som spokojná, len neviem ako bude spokojné zviera, zatiaľ bol podaný len 1x. Pes sa zdal kľudnejší.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195