ENERGY Imunovet

€18,70 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Stimuluje rozvoj a dozrievanie väzivového tkaniva. Aktivuje krvotvorbu a bunkovú imunitu, pôsobí špecificky na slezinu. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok s obsahom čistého latexu z rastliny Croton lechleri Muell. Arg., Peruánskymi indiánmi nazývanú Sangre de Drago - Dračia krv.

Pôsobí tonizačne, antivírusovo, antibakteriálne, antimykoticky a ako antioxidant. Stimuluje rozvoj a dozrievanie väzivového tkaniva. Aktivuje krvotvorbu a bunkovú imunitu, pôsobí špecificky na slezinu. Tým napomáha pri hojení a regenerácii rán, tkanív, slizníc a kože. Podporuje regeneráciu a zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Je vhodný pre každý druh zvieraťa.

Zloženie:

100% živica Croton lechleri.

Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto:
Drobné zvieratá do 2 kg: 1 kvapku v 1-2 ml vody alebo v maškrty 2x až 3x denne
Zvieratá od 2 do 50 kg: 1 až 2 kvapky na každých aj začatých 10 kg hmotnosti zvieraťa 1-3x denne do trošky vody alebo do maškrty
Zvieratá nad 50 kg: 4 až 6 kvapiek na každých aj začatých 50 kg hmotnosti 1-2x denne
Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.
Pred použitím je nutné pretrepať. Podávajte v troške vody alebo v maškrty po kŕmení. Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení.


Balenie: 30 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Pri styku s vodou Mure dôjsť k stuhnutiu vo fľaštičke. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.
Nežiaduce účinky a interakcie: Dráždi prázdny žalúdok - adstringentné, sťahujúci účinok. Podávajte vždy počas kŕmenia alebo po ňom.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Produkt: Doplnok stravy
S obsahom: Dračia krv
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Antioxidant
Značka: Energy
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JK Avatar autora | 25.11.2021
Som spokojná

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195