ENERGY Imunovet

€22,18 –23 %
5667 energy Imunovet 30 ml
€22,18 –23 % €17,06
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
2.10.2020

Stimuluje rozvoj a dozrievanie väzivového tkaniva. Aktivuje krvotvorbu a bunkovú imunitu, pôsobí špecificky na slezinu. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok s obsahom čistého latexu z rastliny Croton lechleri Muell. Arg., Peruánskymi indiánmi nazývanú Sangre de Drago - Dračia krv.

Pôsobí tonizačne, antivírusovo, antibakteriálne, antimykoticky a ako antioxidant. Stimuluje rozvoj a dozrievanie väzivového tkaniva. Aktivuje krvotvorbu a bunkovú imunitu, pôsobí špecificky na slezinu. Tým napomáha pri hojení a regenerácii rán, tkanív, slizníc a kože. Podporuje regeneráciu a zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Je vhodný pre každý druh zvieraťa.

Zloženie:

100% živica Croton lechleri.

Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto:
Drobné zvieratá do 2 kg: 1 kvapku v 1-2 ml vody alebo v maškrty 2x až 3x denne
Zvieratá od 2 do 50 kg: 1 až 2 kvapky na každých aj začatých 10 kg hmotnosti zvieraťa 1-3x denne do trošky vody alebo do maškrty
Zvieratá nad 50 kg: 4 až 6 kvapiek na každých aj začatých 50 kg hmotnosti 1-2x denne
Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.
Pred použitím je nutné pretrepať. Podávajte v troške vody alebo v maškrty po kŕmení. Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení.


Balenie: 30 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Pri styku s vodou Mure dôjsť k stuhnutiu vo fľaštičke. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.
Nežiaduce účinky a interakcie: Dráždi prázdny žalúdok - adstringentné, sťahujúci účinok. Podávajte vždy počas kŕmenia alebo po ňom.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Produkt: Doplnok stravy
S obsahom: dračia krv
Vlastnosť: antioxidačné, Antibakteriálne, Antimykonický, Antivírusový, Tonizačný
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: