ENERGY Korovet

€15,60 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Pre stimuláciu činnosti orgánov elementu ohňa schémy Pentagram Energyvet. Pôsobí cez jemné podráždenie srdce, tenkého čreva, hormonálneho systému a ciev. Prírodné bylinný koncentrát, doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tým stimuluje tieto orgány alebo tkanivá k vyššej činnosti. Celkovo zlepšuje transportné pochody v organizme zvieraťa a to na úrovni orgánovej, bunkovej aj biochemické. Zlepšuje prekrvenie tkanív. Bioinformácie typu špecifického homeopatiká pre tento produkt dopĺňa a potencuje účinok zastúpených bylín.
Stimuluje činnosť orgánov a tkanív nasledujúceho elementu krajiny, tj. Nervového systému, žalúdka, sleziny, pankreasu a poskytuje výživu pre nárast a obnovu buniek.
Tlmí nadbytočnú energiu a hyperaktivitu predchádzajúceho elementu dreva, tj. pečene, žlčníka, tukového tkaniva a kĺbov.


Zloženie:

Bylinný extrakt 82,6% (Ginkgo biloba, Hypericum perforatum, Tabebuia impetiginosa, Sanguisorba officinalis, Aesculus hippocastanum, Medicago sativa, Viola tricolor, Centaurea cyanus, Echinops sphaerocephalus, Menyanthes trifoliata, Lavandula officinalis, Quercus robur, Allium sativum, Carum carvi, Vaccinium vitis-idaea, Anethum graveolens, Zingiber officinale)
zmes silíc 0,12%
bioinformácie pre Korovet
Prídavné látky: sorbitol - zahusťovadlo, mikrokryštalická celulóza - zahusťovadlo, voda, xanthan - zahusťovadlo, grapefruitový extrakt - konzervant, sorbát draselný - konzervant

Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto:
Drobným zvieratám do 10 kg: 2 kvapky 2x denne; Zvieratám nad 10 kg do 100 kg: 1 kvapku 2x denne na každých začatých 10 kg hmotnosti; Zvieratám nad 100 kg: 5 kvapiek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnsoti 2x denně.Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.

Odporúčanie:

Pred použitím je nutné dobre pretrepať! Pre presné zacielenie regenerácie odporúčame vyhľadať odbornú radu poradcu Energy alebo internetovú poradňu veterinárneho lekára Energy Group, a. S. Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení.

Balenie: 30 ml
Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je náhrada pestrej stravy. Nepodávajte viac ako 2 dni pri akomkoľvek postihnutí srdca, zápalu žíl a tepien. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody. Nie je vhodný pre gravidné samice. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Na čo doplnok je: Kĺby, Žalúdok, Žlčník
Produkt: Bylinný extrakt, Doplnok stravy
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195