ENERGY Korovet

€17,22 –23 %
5664 energy Korovet 30 ml
€17,22 –23 % €13,25
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.10.2020

Pre stimuláciu činnosti orgánov elementu ohňa schémy Pentagram Energyvet. Pôsobí cez jemné podráždenie srdce, tenkého čreva, hormonálneho systému a ciev. Prírodné bylinný koncentrát, doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tým stimuluje tieto orgány alebo tkanivá k vyššej činnosti. Celkovo zlepšuje transportné pochody v organizme zvieraťa a to na úrovni orgánovej, bunkovej aj biochemické. Zlepšuje prekrvenie tkanív. Bioinformácie typu špecifického homeopatiká pre tento produkt dopĺňa a potencuje účinok zastúpených bylín.
Stimuluje činnosť orgánov a tkanív nasledujúceho elementu krajiny, tj. Nervového systému, žalúdka, sleziny, pankreasu a poskytuje výživu pre nárast a obnovu buniek.
Tlmí nadbytočnú energiu a hyperaktivitu predchádzajúceho elementu dreva, tj. pečene, žlčníka, tukového tkaniva a kĺbov.


Zloženie:

Bylinný extrakt 82,6% (Ginkgo biloba, Hypericum perforatum, Tabebuia impetiginosa, Sanguisorba officinalis, Aesculus hippocastanum, Medicago sativa, Viola tricolor, Centaurea cyanus, Echinops sphaerocephalus, Menyanthes trifoliata, Lavandula officinalis, Quercus robur, Allium sativum, Carum carvi, Vaccinium vitis-idaea, Anethum graveolens, Zingiber officinale)
zmes silíc 0,12%
bioinformácie pre Korovet
Prídavné látky: sorbitol - zahusťovadlo, mikrokryštalická celulóza - zahusťovadlo, voda, xanthan - zahusťovadlo, grapefruitový extrakt - konzervant, sorbát draselný - konzervant

Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto:
Drobným zvieratám do 10 kg: 2 kvapky 2x denne; Zvieratám nad 10 kg do 100 kg: 1 kvapku 2x denne na každých začatých 10 kg hmotnosti; Zvieratám nad 100 kg: 5 kvapiek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnsoti 2x denně.Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.

Odporúčanie:

Pred použitím je nutné dobre pretrepať! Pre presné zacielenie regenerácie odporúčame vyhľadať odbornú radu poradcu Energy alebo internetovú poradňu veterinárneho lekára Energy Group, a. S. Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení.

Balenie: 30 ml
Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je náhrada pestrej stravy. Nepodávajte viac ako 2 dni pri akomkoľvek postihnutí srdca, zápalu žíl a tepien. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody. Nie je vhodný pre gravidné samice. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Na akú časť tela: Kĺby, Žalúdok, Žlčník
Produkt: Doplnok stravy, Bylinný extrakt
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: