Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

ENERGY Omegavet

€9,50 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Posilňuje významne obranyschopnosť, imunitu, napomáha pri stavbe silných kostí a zdravých zubov a udržiavaní zdravej pokožky, srsti a očí. Doplnok stravy. Prípravok s obsahom unikátneho rybieho oleja, ktorý je najdôležitejším prírodným zdrojom radu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu A, D a E.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok s obsahom unikátneho rybieho oleja, ktorý je najdôležitejším prírodným zdrojom radu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu A, D a E.

Prirodzene nižší obsah vitamínu A a D odstraňuje nebezpečenstvo predávkovania týmito vitamíny.

Dávkovanie:

Malé zvieratá do 2 kg: 1-3 kvapky 1-3-krát denne
2 - 50 kg: 1-3 x denne 3-5 kvapiek
Nad 50 kg: 1-3 x denne 5 kvapiek na každých 50 kg hmotnosti.
V prípade opakovaného používania lieku Omegavet urobte po 3 týždňoch používania 1 týždeň prestávku.

Upozornenie:

Doplnok stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je náhrada pestrej stravy. Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Forma produktu: Kapsule
Produkt: Doplnok stravy
Značka: Energy
Zloženie: Olej z morskej ryby Engraulis japonicus (500 mg v jednej kapsule) s obsahom kyseliny eikosapentaénovej (EPA) - min. 18%, kyseliny dokosahexaenovej (DHA) - min.12%, kyseliny olejovej (OA) - min. 12%, želatína - kapsule, glycerín, voda, vitamín E (2,5 mg v jednej kapsule).
Balenie: 30 ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JZ Avatar autora | 17.6.2022
Omegavet sa mi osvedčil pri mačičkách, jedna mala poranené, neviem od čoho kĺby na zadných nohách, krvácalo jej to a nie a nie sa zahojiť, skoro rok mala otvorené rany, syn mi doniesol Omegavet a začala som ho dávať mačičkám, samozrejme do jedla, pri nich sa mi osvedčilo dávať ho do jogurtu a rany sa hoja, tak som ho objednala ešte, aby sa celkom zahojili, lebo pokožka na kĺboch sa pekne uzatvára a už tam nemá veľké rany.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195