ENERGY Etovet

€15,24 –23 %
5679 energy Etovet 30 ml
€15,24 –23 % €11,71
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
2.12.2020

Prírodné bylinný koncentrát na stimuláciu činnosti nervového systému a mobilizáciu energie v organizme. Jeho pôsobnosť je na rozhraní elementu zeme a kovu schémy Pentagram Energyvet. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Má vplyv na nervový systém, pri strese tiež na žalúdok. Pôsobí stimulačne iba na centrá nervového systému, ktoré sú oslabená. Najčastejšie to bývajú kontrolné - tlmivá centra mozgová, miechové a autonómneho nervového systému. Preto zvyšuje schopnosť koncentrácie zvieraťa a spôsobuje jeho upokojenie. Pri únave má naopak stimulačný efekt posilnením činnosti ochabnutých aktivačných centier. Stimuluje tiež tvorbu a uvoľňovanie energetických rezerv v organizme. Zvyšuje výdrž a vytrvalosť zvieraťa. Bioinformácie, typu špecifického homeopatiká pre tento produkt, dopĺňa a potencuje účinok zastúpených bylín.


Zloženie:

Bylinný extrakt 82,6% (Sedum roseum, Artemisia Pontica, Ginkgo biloba, Origanum vulgare, Aralia mandshurica, Foeniculum vulgare, Scutellaria baicalensis, Acorus calamus, Leuzea carthamoides, Schisandra chinensis, Cinnamomum zeylanicum)
Prídavné látky: sorbitol - zahusťovadlo, mikrokryštalická celulóza - zahusťovadlo, voda, xanthan - zahusťovadlo, grapefruitový extrakt - konzervant, sorbát draselný - konzervant, zmes silíc 0,12%, bioinformácie pre Etovet


Dávkovanie:

Podávajte najdlhšie tri týždne takto:
Drobným zvieratám do 10 kg: 2 kvapky 2x denne;
Zvieratám nad 10 kg do 100 kg: 1 kvapku 2x denne na každých začatých 10 kg hmotnosti;
Zvieratám nad 100 kg: 5 kvapiek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti 2x denne.
po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.
Pri respiračných virózach je možné používať až 6x denne po dobu maximálne 3 dní.


Balenie: 30 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je náhrada pestrej stravy. Pred použitím je nutné dobre pretrepať! Pre presné zacielenie regenerácie odporúčame vyhľadať odbornú radu nášho poradcu alebo internetovú poradňu veterinárneho lekára Energy Group, a. S. Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení. Nepodávajte pri pokročilom zápale pľúc (pri kašli) a ťažkom zápale hrubého čreva a kože. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody. Nie je vhodný pre gravidné samice. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Veterinárne prípravky
Produkt: Doplnok stravy, Bylinný extrakt
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: