ENERGY Biotermal

€9,13
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.9.2020

Kúpeľová soľ Biotermal z termálnej vody žriedla Podhájska obsahuje účinné látky podporené bioinformáciami, ktoré výrazne posilňujú celkový regeneračný efekt. Soľ pôsobí relaxačným a upokojujúcim účinkom, pomáha tíšiť svalovú únavu, čistí a revitalizuje pokožku, zároveň z nej odstraňuje nečistoty, nadbytočnú mastnotu a škodlivé látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vrt, ktorý je hlboký 1 900 metrov, je zdrojom geotermálneho žriedla s blahodarnými účinkami na celý ľudský organizmus jediným tohto druhu v strednej Európe. Jeho prieskumom bolo zistené, že sa jedná o vodu treťohorného mora, ktorá má vysoký obsah prvkov a minerálov a na organizmus má hlbší a trvalejší regeneračný efekt než voda z Mŕtveho mora.
Kúpeľ pripravený zo solí žriedla Podhájska pôsobí priaznivo na problémy horných dýchacích ciest, astmu i zápaly priedušiek. Je tu okrem iného obsahuje lítium, pomáha pri dne, a jodidy, priaznivo pôsobiace na štítnu žľazu. Fosforečnany a vápnik priaznivo pôsobí na zlomeniny, bromidy zmierňujú bolestivé stavy. Pravidelné kúpele sa osvedčí ľuďom trpiacim reumatizmom, cievnymi a kĺbovými problémami aj ťažkosťami s chrbticou. Stabilizujú stav pacientov s osteoporózou, artrózou a artritídou. Veľmi účinné sú pri ekzémoch, vyrážkach a kožných ochorení vzhľadom na značné množstvo síranov. Biotermal harmonizuje celý energetický systém organizmu.
Biotermal je možné použiť aj ako nosový sprchu. Tá pomáha udržiavať fyziologickú čistiacu schopnosť nosovej sliznice a umožňuje optimálne fungovanie tzv. Slizničnej imunity ako primárnej obrany pred infekciou. Používa sa na zvlhčenie sliznice celej nosnej dutiny a nosohltanu, predovšetkým pri pobyte v prostredí s nízkou relatívnou vlhkosťou vzduchu, v priestoroch vykurovaných ústredným kúrením av prostredí znečistenom najmä prachovými časticami.
K umocneniu celkového regeneračného efektu odporúčame použiť po kúpeli prípravky pentagramu infokozmetiky - Droserin, Protektin, Artrin, Cytovital, Ruticelit. Všetkých päť bylinných komplexov v krémovom základe obsahuje vysoko účinné látky (napr. Lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny), ktoré aplikujte na problematické miesto, nad chorý orgán, na reflexné zóny či akupunktúrne body, a to ako pri akútnych problémoch, tak pri najrôznejších chronických ochorenia. Osvedčuje sa buď masáž alebo len nanášanie krému na príslušné body.


Zloženie:

soľ z termálnej vody žriedla Podhájska


Dávkovanie:

Do vlažného kúpeľa (35-38 ° C) nasypte 1-2 polievkové lyžice soli. Soľ vo vode dobre premiešajte, aby sa jej kryštály úplne rozpustili. Kúpeľ vykonávajte po dobu 10-20 minút 1-3x týždenne. Pri kúpeli odporúčame vykonávať jemnú masáž pokožky. Po kúpeli sa krátko osprchujte vlažnou vodou a jemne osušte. Nosová sprcha: Na výplachy nosa sa hodia nosovej spŕšky, ktoré dostať v lekárňach. Ešte jednoduchšie je vykonávať výplach pomocou kanvičky. Používa sa 1% roztok soli (10 g soli rozpustiť v itru vlažnej vody). Kloktadlo: 1% roztok soli (10 g na ITR vlažnej vody). Inhalácia: Pri ťažkostiach s dutinami a na uvoľnenie horných dýchacích ciest možno s úspechom využiť Biotermal tiež na inhaláciu. Do itru vriacej vody použijeme 10 g soli a inhalujeme cca 15 minút.


Balenie: 350 g

Upozornenie:

Ak máte závažné zdravotné ťažkosti (cievne a iné), pri ktorých by kúpele vyvolávali zvýšenú záťaž organizmu, obráťte sa na lekára s otázkou, či vám odporúča balneoterapeutické procedúry.

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpele
Forma produktu: krém
Obsah minerálov: Vápnik
Produkt: Kozmetika
Zdravotný problém: Artritída, ekzém, Reumatizmus, Bolesti
Značka: Energy
Účinné ingrediencie: Soľ z žriedla Podhájska.
Balenie: 350 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: