ENERGY Cytosan

€30,44
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.1.2021

Cytosan ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým dráhy hrubého a tenkého čreva, žalúdka, pečene, žlčníka, sleziny, dráhy riadiacu, ústrednú, jinovú pätnej a celý rad ďalších, ktoré sú na uvedené meridiány napojené. Vyrovnaním energie eliminuje Cytosan celý rad problémov spojených s disharmóniou v týchto dráhach. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cytosan je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok s obsahom prírodných látok a informácií rastlín a minerálov, ktorý neobsahuje žiadne konzervačné látky ani syntetické farbivá a cukry.

Prípravok Cytosan je vyrobený z humátov obsiahnutých v rašeline a v mladom hnedom uhlí. Ich jedinečné ochranné účinky si môžete vyskúšať sami ako pri vnútornom užívaní Cytosanu, tak pri vonkajšom použití v kréme Cytovital, ktorý tiež obsahuje vysoké množstvo tejto unikátnej substancie.

Cytosan možno úspešne kombinovať s krémom Cytovital, ktorý pre vysoký obsah humínových výťažkov najpriaznivejšie ovplyvňuje regeneráciu pokožky.

Zloženie v 1 kapsuli:

Lignohumát draselný 492,8 mg, Silymarín 55 mg, Kyselina jantárová 2,2 mg
Prídavné látky: želatína

Dávkovanie:

Užívajte deti od 12 rokov a dospelí 1 kapsula denne (max. 3 kapsule denne), deti 6-12 rokov 1 kapsula denne (max. 2 kapsule denne), deti 3-6 rokov 1/2 kapsula denne. Počas užívania je nevyhnutné zvýšiť príjem tekutín a neužívať prípravok trvalo. Pri maximálnom dávkovaní odporúčame dodržiavať rannú toaletu vzhľadom na možnosť redšieho črevného obsahu. Po 2-4 týždňoch užívania je nutná 1 týždeň pauza. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie: 90 kapslí
Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Je nevyhnutné zvýšiť príjem tekutín a neužívať prípravok trvalo. Pri maximálnom dávkovaní odporúčame dodržiavať rannú toaletu vzhľadom na možnosť redšieho črevného obsahu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Humáty
Balenie: 90 tabliet
Forma produktu: kapsule
Produkt: Doplnok stravy, Humáty
Značka: Energy
Balenie: 90 tabliet
Účinné ingrediencie: Lignohumát draselný, extrakt z pestreca mariánskeho, kyselina jantárová.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195