ENERGY Mycopulm

€25,60 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
  • kombinácia vzácnych húb a bylinných extraktov
  • podľa tčm patrí k prvku kovu
  • ovplyvňuje dráhu pľúc a hrubého čreva

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný produkt Mycopulm obsahuje vyvážený komplex vitálnych húb a bylinných extraktov. Svojím pôsobením prispieva k harmonizácii dráhy pľúc a hrubého čreva a harmonizuje tak problémy, ktoré sa odrážajú vo forme príslušných orgánov a tkanív, ktoré zároveň vyživujú a celkovo posilňujú.

Čo je Mycosynergy?

Základným princípom rady Mycosynergy je mykoterapia, čiže využitie mimoriadnych vlastnostní vybraných druhov húb v spolupráci s ďalšou významnou zložkou, ktorú predstavuje fytoterapia. Cielene vybrané bylinné extrakty posilňujú účinok vitálnych húb žiadúcim smerom a zároveň podporujú oblasti, ktoré by samotné huby v takto vysokých dávkach mali tendenciu oslabovať. Výsledným produktom sú vyvážené, dobre tolerované prípravky s vysokým a jasne definovaným pôsobením.

Účinné ingrediencie

Extrakt z Judášovho ucha, extrakt z trúdnika klobúčkatého, extrakt z pýru plazivého, extrakt z plamienky zimnej, extrakt z dangšenu.

Sila a synergia starostlivo vyváženého komplexu vzácnych húb a bylinných extraktov. Mycopulm patrí, podľa metódy Regenerácie v Pentagrame ® k elementu Kovu a posilňuje tak dráhu pľúc a hrubého čreva.

ZLOŽENIE 1 KAPSULE

extrakt z Judášovho ucha (Auricularia auricula- judae) 134 mg, rastlinná kapsula (HPMC) 120 mg, extrakt z trúdnika klobúčkatého (Polyporus umbellatus) 112 mg, extrakt z pýru plazivého (Elymus repens) 90 mg, extrakt z plamienky zimnej (Flammulina velutipes) 78 mg, extrakt z dangšenu (Codonopsis pilosula) 56 mg, stabilizátor – horečnaté soli mastných kyselín.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

1 kapsula 3x denne. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň pauza. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

UPOZORNENIE:

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy!
Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom!
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!
Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy!

Dodatočné parametre

Kategória: Huby
Balenie: 90 kapsúl
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MM Avatar autora | 18.7.2022
Som spokojny dakujem

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195