ENERGY Peralgin

€16,27 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2021

Doplnok stravy. Peralgin je bioinformačný prípravok s obsahom olejov a extraktov z prospešných rastlín a exotických húb. Vďaka unikátnemu zloženiu posilňuje a harmonizuje prirodzenú imunitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Perila krovitá (Perilla frutescens) je pomerne nenáročná jednoročná rastlina, ktorej sa dobre darí na otvorených slnečných miestach. Patrí do čeľade rastlín hluchavkovitých a je trochu nenápadná, pretože vyzerá ako niečo medzi žihľavou a mätou. Aj v našich zemepisných šírkach sa jej dobre darí, vysieva sa na jar, žne sa po celý rok a na jeseň sa zbierajú jej semená, ktoré sa ďalší rok opäť vysievajú. Perila sa používa vďaka svojej príjemne štipľavej chuti pri príprave pokrmov rovnako ako napríklad bazalka či koriander. Má sladko citrónovú chuť a v modernej kuchyni začína byť naozaj veľmi obľúbenou bylinkou. Vôňa rozemhnutých perilových listov pripomína tak trochu škoricu, aníz a sladké drievko zároveň. Výborne sa hodí predovšetkým k mäsám a rybám a hoci sa používa predovšetkým kvôli svojej príjemnej chuti, funguje veľmi dobre aj ako protijed v prípade, že sa v jedle vyskytujú nejaké nežiadúce látky alebo organizmy.
Perila ale nie je len vhodnou bylinkou do šalátu , ale predovšetkým sú cenené jej účinky, ktoré sú východné medicíne známe už viac ako 3000 rokov. Povedomie o mimoriadnych možnostiach využitia Peril v lekárstve sa začína pomaly ale isto rozširovať smerom na západ a v súčasnej dobe môžeme povedať, že účinky tejto tradičnej čínskej byliny boli aj vedecky potvrdené. V Číne si Peril mimochodom považujú natoľko, že sa jej obrázok dostal dokonca aj na poštovú známku.


Zloženie v 1 kapsuli:

Perila krovitá (Perilla frutescens, olej zo semien) 90 mg - Normálna funkcia dýchacieho systému
Perila krovitá (Perilla frutescens, extrakt z listov) 90 mg - Produkcia cytokínov a špecifických protilátok
Horčík (oxid horečnatý ) 53,35 mg - Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, Prispieva k elektrolytické rovnováhe, Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, Prispieva k normálnej činnosti svalov, Prispieva k normálnej syntéze bielkovín, Prispieva k správnej funkcii psychiky, prispieva k udržaniu zdravých kostí, Horčík prispieva k udržaniu zdravých zubov, Podieľa sa na procese delenia buniek
Borák lekársky (Borago officinalis, olej zo semien) 25 mg - Vylučovanie vody z organizmu
Vinič (Vitis vinifera, extrakt zo semien) 25 mg - Normálna funkcia obehovej sústavy, Antioxidant
Húsenica čínska (Cordyceps sinensis, extrakt) 25 mg
Valeriána lekárska (Valeriana officinalis L., extrakt) 15 mg - Duševné zdravie - relaxácia - stres, Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - krvný tlak, Normálne trávenie, Kognitívne funkcie
Prídavné látky: uhličitan vápenatý, glyceryl monostearát, želatína (kapsule), sójový olej (plnivo), glycerín, voda

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 1-3x denne. Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie: 120 kapslí
Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby precitlivené na sójové produkty. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15-25 ° C.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 120 kapslí
Forma produktu: kapsule
Na akú časť tela: uši, Zuby
Obsah minerálov: Horčík
Produkt: Doplnok stravy, Vitamíny a minerály
Značka: Energy
Balenie: 120 kapslí
Účinné ingrediencie: Perila krovitá - olej zo semien a extrakt z listov, oxid horečnatý, borák lekársky - olej zo semien, vinič hroznorodý - extrakt zo semien, húsenica čínska - extrakt, valeriána lekárska - extrakt z koreňa, lecitín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195