FLOW Daily Essentials Woman

€19,90 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Kombinácia esenciálnych mikroživín pre základné pokrytie dennej potreby vyťaženej ženy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Telo podáva každý deň obdivuhodné výkony. Podrží nás počas pracovného alebo študijného vyťaženia, tréningu aj každodenných povinností. Podporte ho dennou dávkou esenciálnych vitamínov a minerálov, ktoré potrebuje pre 100 % funkčnosť. V Daily Essentials nájdete to, čo telo potrebuje na dennej báze. Nič viac, nič menej. V troch šikovných kapsulách.

Dlhý a zmätočný zoznam vitamínov a minerálov, ktoré by sme mali telu denne dodať, nás priviedol k myšlienke nakombinovať do troch kapsúl všetko, čo telo potrebuje na zabezpečenie životne dôležitých fyziologických pochodov. Tri šikovné kapsuly, ktoré máte kedykoľvek po ruke, skrývajú len 100 % funkčné esenciálne látky. Žiadne éčka či látky len „na oko“ v nich nemajú svoje miesto.

24 v 1

Perfektná kombinácia 24 látok v troch kapsulách vám zaistí dennú dávku esenciálnych vitamínov a minerálov, ktoré dovolia telu fungovať efektívne a optimálne.

Komplexný zdroj vitamínov

Vitamíny sú dôležité pre mnoho každodenných telesných funkcií, ako je spracovanie a tvorba energie v bunkách.

Zdroj esenciálnych minerálov a stopových prvkov

Organizmus využíva minerály k mnohým rôznym činnostiam vrátane udržovania správnej funkcie kostí, svalov, srdca a nervovej sústavy. Minerály sú taktiež dôležité pre tvorbu ďalších kľúčových látok.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 90 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: