Fohow Sanqing oral liquid

€59,10 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Elixír Sanqing oral liquid je vyrobený za použitia technológie krioextrahování a fragmentácia bunkovej membrány z niekoľkých desiatok prírodných rastlinných zložiek TČM, súčasne s použitím znalostí potravín a hodnôt čínskej farmácie. Hlavnými komponentmi elixír sú aloe gél (kyurasao) a oligosacharidy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elixír Sanqing oral liquid je vyrobený za použitia technológie krioextrahování a fragmentácia bunkovej membrány z niekoľkých desiatok prírodných rastlinných zložiek TČM, súčasne s použitím znalostí potravín a hodnôt čínskej farmácie. Hlavnými komponentmi elixíru Sanqing oral liquid sú aloe gél (kyurasao) a oligosacharidy. Okrem toho je v zložení výrobku viac ako pol tucta ďalších zložiek TČM. Výrobok neobsahuje "chémiu" a hormóny. Je to úplne prírodný produkt pre rehabilitačné a ozdravnú výživu.

ZLOŽENIE:

50,0% extraktu Leví hriva (Lion 's Mane mushroom, Hericium erinaceus), 20,0% Aloe (Aloe Vera), 12,0% Zimolez (Lonicera caerulea), 12,0% čistá voda (čistá voda), 6,0 % D-Xylóza (D-Xylose).

HLAVNÉ ÚČINKY ELIXIRU "Sanqing oral liquid"

  • čistí črevá
  • čistí telo od toxínov
  • čistí krv od škodlivých tukov
  • očisťuje organizmus bez zaťaženia

Prečo sa musí čistiť črevný trakt?
Faktom je, že ľudské črevo je dlhé asi 5-6 m, po každých 3,5 cm sa nachádza ohrady, kde sa hromadia 3 a viac kilogramov potravinových zvyškov. Tieto odpady začínajú hniť, rozkladajú sa a tuhnú. To vedie k tvorbe čiernych toxických látok so zlou vôňu (stagnujúci stolice). Ak tieto látky neodídu z tela včas, rozkladajú sa a črevo bude pokračovať s vysávaním týchto škodlivých látok do krvi.

Prečo ľudia potrebujú očistenie tela od toxínov?

S rozvojom priemyslu sa človek stretáva pri svojej dennej existenciu s kontaminovaným prostredím. Toto znečistenie atmosféry (prach, oxid uhoľnatý, oxid siričitý, prchavé produkty zo spaľovania uhlia, zemného plynu a ropy, atď.), Vážne znečistenie vo vnútri obytných štvrtí (80% vyšší ako je obvyklý obsah formaldehydu v nábytku, apod.), Kritické znečistenie vody (mnohé priemyselné podniky sú schopné vypúšťať aj čiastočne toxické odpadové vody, čo vedie k silnému a trvalému znečisteniu vody), vysoký obsah pesticídov v potravinách (ovocie, obilniny, zelenina, čaj a pod.), nadmerné používanie chemických hnojív, denné využitie takto ošetrených krmív na kŕmenie hydiny a hospodárskych zvierat atď. Preto konzumácia kontaminovanej potraviny osobou kumuluje v tele rôzne ióny ťažkých kovov, rovnako ako studených, teplých, vlhkých a ďalších toxínov tvorených telom človeka na konečný produkt - veľké množstvo zvyškovej látkovej výmeny. K tomu musíme ešte pridať psychický stav, ktorý vedie k zmenám narušenie vnútorného sekrečného systémov, čo spôsobuje extrémnu emocionálne spätnou núdzi (vnútorný oheň podľa TČM), ktorá sa odráža vo forme zápchy, akné, bradavíc, nadmerné úplnosti (obezite), atď.

Prečo si ľudia musia očistiť krv od škodlivých tukov?

Zlepšenie životnej úrovne viedlo k nadmernej konzumácii potravín, ktoré majú vysoký obsah tuku (mäso, tučné potraviny). To vedie k trvalému zvýšeniu obsahu tukov v krvi, k ich zhromažďovanie. Stále sa zvyšuje hustota a viskozita krvi. Choroby kardiovaskulárneho systému (mozgová mŕtvica, ischemická choroba, infarkt myokardu, náhla srdcová zástava, hypertenzia) sa stali zabijakom ľudstva číslo jeden. Ľudí s diagnostikovanou cukrovkou, obezitou pečeňové, cirhózou pečene, žlčových kameňov, obezitou, atď. Každý deň pribúda.

Staroveké príslovie hovorí: Ak chcem žiť dlho - udržím si čisté črevo, chcem chcete žiť veľmi dlho - črevá mám prázdna!

ODPORÚČANIA

Elixír "Sanqing oral liquid" sa odporúča užívať tým, ktorí trpia zápchou, gastritídou, enteritem, ľuďom s hiperlipemií a ďalšími symptómami spôsobenými týmto ochorením, osobám s akné, vyrážkou, pigmentovými škvrnami, tým ktorí podliehajú náhlym zmenám nálady, slabosti, osobám trpiacich nepríjemným zápachom z úst.

DÁVKOVANIE

5 - 15ml elixíru (1 - 3 lyžičky), piť 1 - 2 - 3 krát denne pred jedlom. Zníženie alebo dvojnásobné zvýšenie dávkovanie je závislé na osobné fyzickej kondícii. Tento výrobok je druh suspenzie, prosím pred užitím pretrepte rovnomerne.

Upozornenie

Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nenahrádza obvyklé stravovanie. Uchovávajte v originálnom sklenenom obale! Ukladajte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 stupňov Celzia. Chráňte pred slnkom a mrazom. Odporúčame spotrebovať do 1 mesiaca po otvorení.

povolené min. zdrav ČR č.j. OVZ-35.1-15.01.2013-3292 / 3 objednávacie číslo F-007

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Obsahuje: 4 fľaštičky po 30 ml
Zloženie: 50,0% extraktu Leví hriva (Lion 's Mane mushroom, Hericium erinaceus), 20,0% Aloe (Aloe Vera), 12,0% Zimolez (Lonicera caerulea), 12,0% čistá voda (čistá voda), 6,0 % D-Xylóza (D-Xylose).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od firmy Fohow majú notifikáciu MZČR, výrobky pre osobnú hygienu majú certifikát EÚ.


Cordyceps s.r.o., Koleč 78, 273 29 Koleč
IČ 27928942