Hanna Maria Bylinný čaj INDIGO pre radosť

€3,26 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

ČAJ JE VHODNÝ pre deti i dospelých. Výborne chutí.

Byliny v tejto zmesi pomáhajú uvoľňovať psychické a svalové napätie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomáhajú zbavovať sa prejavov agresivity a podráždenosti. Čaj pomáha pri navodenie pokoja, pohody a odbouání zlosti. Tento čaj je možné piť kedykoľvek pre navodenie pocitu radosti a šťastia. Psychická podpora: nespútanosť, SLOBODA, LÁSKA. Psychické prejavy pri disharmónii: popudlivosť, niekedy až agresivita pri silnom návale poctím lásky. Nevie kam alebo kumu ju dať. Všetko môže vyvrcholiť vznetlivosťou, niekým až agresivitou. Jedinci sa prejavujú podľa okamžitého impulzu pravdivo a upříně, pri nepochopení sa stiahnu späť a nekomunikujú.

Možnosti využitia:

pomáha zbavovať prejavov agresivity a podráždenosti. Je nápooecn pri navodení pokoja, pohody a odbúranie zlosti a stresu.

Prejavy jedinca pri disharmónii: popudlivosť, niekedy až agresivita pri silnom návale pocitu lásky. Nevie kam alebo komu ju dať. Všetko ôže vyvrcholiť vznetlivosťou, niekedy až agresivitou.

Psychická podpora zmesi:

nespútanosť, SVOBONA, LÁSKA

PRÍPRAVA:

Jedna čajová lyžička sa zaleje 1/4 litrom vriacej vody, nechá sa v zakrytej nádobe 15 minút odstáť a scedí sa. Nálev sa pripravuje vždy čerstvý. Pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov sa dávkuje 1 čajová lyžička na šálku vody, pre staršie deti je možné použiť Zick až zícii. Čaj je vynikajúci aj pre dospelých počas pracovného procesu.

Účinky jednotlivých bylín v zmesi:

· Ruža stolistá - kvet - upokojuje, dodáva pocit dobrej pohody
· Levanduľa - kvet - upokojuje myseľ a emócie, mierne sedatívum, upokojuje predráždenia a zápalovosť, tíši nervy
· Pomarančová kôra - ochucuje čaj bergamovotou silicou, protibakteriálne a protivírusová, zklid% nuje bolesti hlavy
· Ihlice tŕnistá - kvet - uvoľňuje priedušky, a tým zbavuje smútku
· Trnka - kvet - stišuje stres
· Bez čierny - kvet - tíši kŕč pri kašli, podporuje potenie, výborná chuť
· Materina dúška - vňať - pôsobí veľmi pozitívne na prvý Nerovi sústavu, uvoľňuje svalové napätie, žalúdočné a črevné neuózu. Odbúrava strach.
· Pomaranč - kvet - navodzuje pocit šťastia, pokoja a slobody.
· Bazalka - vňať - harmonizuje trávenie, pôsobí protizhánětlivě a mierne antibioticky. Harmonizuje srdcovú činnosť, vyživuje nervy, zmierňuje prejavy astmy. Podporuje odvahu a tvorivosť.
· Lesné jahoda - plod - navouje pocit šťastia, pohody. Dodáva čaji výbornú chuť.
Čaj je chuťovo zladený, nepotrebuje prisladzovať, nanajvýš ovocným cukrom a niekoľkými kvapkami citrónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Balenie: 50 g
Na čo doplnok je: Priedušky
Produkt: čaj
Značka: Hanna Maria Therapy
Hmotnosť: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.