Hanna Maria Bylinný čaj KOV pre pokojný spánok

€3,37
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.12.2020

Je vhodný pre deti i dospelých pre denné užívanie v rámci pitného režimu. Zmes je výborná aj pre dojčiace mamičky.
Účinky bylín sa dostávajú do detského organizmu už fi ltrované cez materské mlieko.

Detailné informácie

Podrobný popis

Byliny v tejto zmesi pomáhajú uvoľňovať svalové napätie v spánku a tým ho prehlbujú.

Možnosti využitia:

čaj má upokojujúce účinky hlavne pred spaním. Zmes vďaka použitým bylinám navodzuje pokoj, uvoľňuje bolesti čriev pri pretrvávajúcej zápche, pomáha prehlbovať dych, podporuje činnosť pankreasu, uľahčuje vykašliavanie, harmonizuje trávenie, odbúrava zlost.Tento čaj významne dopĺňa náš 100% čisto prírodný éterický olej KIDS LINE v elemente KOV, napr. vo forme kúpeľa, masáže alebo inhalácie pomocou rozprašovača, aromalampy alebo keramické kocky.

Psychické prejavy jedinca pri disharmónii:

dieťa dlho zaspáva, odmieta ísť spať, je neustále aktívne, "uvízlost" (deti s predčasným alebo komplikovaným pôrodom - cisársky rez). Nevyslovenú žiaľ alebo smútok.

Psychická podpora zmesi:

ÚCTA, VEDOMIE SAMA SEBA

PRÍPRAVA:

Jedna čajová lyžička sa zaleje 1/4 litrom vriacej vody, nechá sa v zakrytej nádobe 15 minút odstáť a scedí sa.

Nálev sa pripravuje vždy čerstvý. Pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov sa dávkuje 1 čajová lyžička na šálku vody, pre staršie deti je možné použiť Zick až zícii. Čaj je vynikajúci aj pre dospelých počas pracovného procesu.

Účinky jednotlivých bylín v zmesi:

Aníz - plod - účinný pri nadúvaní, na prehĺbenie dychu, odbúrava aj zatvrdnuté zápchy, napriek tomu nespôsobuje hnačka, uvoľňuje napätie svalov.

Pamajorán - vňať - pomerne silné antidepresívum - neutlumuje ako chemická antidepresíva, podporuje činnosť pankreasu a tým umožňuje vnímať lásku. Podporuje činnosť srdca,
uvoľňuje kŕče, upokojuje dušu.
Fenikel - plod - uľahčuje odchod črevných plynov, uľahčuje odkašliavanie, tlmí dávivý kašeľ a kŕče v bruchu po dlhodobom kašli.
Harmanček pravý - kvet - jemné sedatívum, dobre pôsobí na psychiku, upokojuje bolesť tela i duše, upokojuje črevné aj žalúdočnú neurózu, účinný proti plesniam.
Bazalka - vňať - harmonizuje trávenie, pôsobí protizápalovo a mierne antibioticky, vyživuje a upokojuje nervy, doplňuje liečenie astmy, harmonizuje srdcovú činnosť.
Materina dúška - vňať - pôsobí proti svalovému napätiu, upravuje činnosť čriev i žalúdka, upokojuje myseľ, pôsobí proti nespavosti, odbúrava strach. Ako jedna z mála bylín pôsobí veľmi pozitívne na nervovú sústavu.

Odporúčame piť pred spaním aspoň 10 dní po sebe a potom podľa potreby (podľa toho, ako sa dieťa správa). Čaj je chuťovo zladený, nepotrebuje prisladzovať, nanajvýš ovocným cukrom a niekoľkými kvapkami citrónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Balenie: 50 g
Na akú časť tela: Žalúdok
Produkt: čaj
S obsahom: éterické oleje
Účinky: protizápalový
Značka: Hanna Maria Therapy
Hmotnosť: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: