Hanna Maria Bylinný čaj KOV pre pokojný spánok

€3,26 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Je vhodný pre deti i dospelých pre denné užívanie v rámci pitného režimu. Zmes je výborná aj pre dojčiace mamičky.
Účinky bylín sa dostávajú do detského organizmu už fi ltrované cez materské mlieko.

Detailné informácie

Podrobný popis

Byliny v tejto zmesi pomáhajú uvoľňovať svalové napätie v spánku a tým ho prehlbujú.

Možnosti využitia:

čaj má upokojujúce účinky hlavne pred spaním. Zmes vďaka použitým bylinám navodzuje pokoj, uvoľňuje bolesti čriev pri pretrvávajúcej zápche, pomáha prehlbovať dych, podporuje činnosť pankreasu, uľahčuje vykašliavanie, harmonizuje trávenie, odbúrava zlost.Tento čaj významne dopĺňa náš 100% čisto prírodný éterický olej KIDS LINE v elemente KOV, napr. vo forme kúpeľa, masáže alebo inhalácie pomocou rozprašovača, aromalampy alebo keramické kocky.

Psychické prejavy jedinca pri disharmónii:

dieťa dlho zaspáva, odmieta ísť spať, je neustále aktívne, "uvízlost" (deti s predčasným alebo komplikovaným pôrodom - cisársky rez). Nevyslovenú žiaľ alebo smútok.

Psychická podpora zmesi:

ÚCTA, VEDOMIE SAMA SEBA

PRÍPRAVA:

Jedna čajová lyžička sa zaleje 1/4 litrom vriacej vody, nechá sa v zakrytej nádobe 15 minút odstáť a scedí sa.

Nálev sa pripravuje vždy čerstvý. Pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov sa dávkuje 1 čajová lyžička na šálku vody, pre staršie deti je možné použiť Zick až zícii. Čaj je vynikajúci aj pre dospelých počas pracovného procesu.

Účinky jednotlivých bylín v zmesi:

Aníz - plod - účinný pri nadúvaní, na prehĺbenie dychu, odbúrava aj zatvrdnuté zápchy, napriek tomu nespôsobuje hnačka, uvoľňuje napätie svalov.

Pamajorán - vňať - pomerne silné antidepresívum - neutlumuje ako chemická antidepresíva, podporuje činnosť pankreasu a tým umožňuje vnímať lásku. Podporuje činnosť srdca,
uvoľňuje kŕče, upokojuje dušu.
Fenikel - plod - uľahčuje odchod črevných plynov, uľahčuje odkašliavanie, tlmí dávivý kašeľ a kŕče v bruchu po dlhodobom kašli.
Harmanček pravý - kvet - jemné sedatívum, dobre pôsobí na psychiku, upokojuje bolesť tela i duše, upokojuje črevné aj žalúdočnú neurózu, účinný proti plesniam.
Bazalka - vňať - harmonizuje trávenie, pôsobí protizápalovo a mierne antibioticky, vyživuje a upokojuje nervy, doplňuje liečenie astmy, harmonizuje srdcovú činnosť.
Materina dúška - vňať - pôsobí proti svalovému napätiu, upravuje činnosť čriev i žalúdka, upokojuje myseľ, pôsobí proti nespavosti, odbúrava strach. Ako jedna z mála bylín pôsobí veľmi pozitívne na nervovú sústavu.

Odporúčame piť pred spaním aspoň 10 dní po sebe a potom podľa potreby (podľa toho, ako sa dieťa správa). Čaj je chuťovo zladený, nepotrebuje prisladzovať, nanajvýš ovocným cukrom a niekoľkými kvapkami citrónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Balenie: 50 g
Na čo doplnok je: Žalúdok
Produkt: čaj
S obsahom: Éterické oleje
Značka: Hanna Maria Therapy
Hmotnosť: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.