Hanna Maria Bylinný čaj OHEŇ pre pocit bezpečia

€3,26 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

ČAJ JE VHODNÝ pre deti i dospelých. Výborne chutí.
Byliny v tejto zmesi zmierňujú prejavy skľúčenosti, apatia a rozptyľujú obavy. Podporujú uvedomenie si vlastnej rovnováhy voči okolitému svetu. Čaj je vhodný pre malé i väčšie deti pre denné užívanie v škôlkach a školách v rámci pitného režimu. Zmes je vhodná pre všetkých ľudí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Možnosti využitia:

pre upokojenie a odbúranie strachu. Zmes upokojuje emócie, dáva pocit istoty a bezpečia. Podporuje vlastnú tvorivú silu a sebaúctu. Je výborná pre deti precitlivené a závislé na rodine i pre deti postihnuté rozchodom rodičov alebo stratou blízkeho človeka. Je vhodná pre pitný režim počas dňa i večer. Tento čaj významne dopĺňa náš 100% čisto prírodný éterický olej v elemente OHEŇ, napr. Vo forme kúpeľa, masáže alebo inhalácie pomocou rozprašovača, aromalampy alebo keramické kocky.

Psychické prejavy jedinca pri disharmónii:

obavy z neznáma. "Bojím sa, nechcem byť sám. Nikam nejdem, budem radšej doma. Nechcem do škôlky / školy. "Neodôvodnená plač, zakřiklost, skľúčenosť, pocity bezmocnosti. Dieťaťu chýba zmyslová komunikácia, dotyky, maznanie a nežnosti, preto sa cíti samo. Často na seba vzťahuje vinu napr. Zo straty alebo rozkladu rodiny.

PRÍPRAVA:

Jedna čajová lyžička sa zaleje 1/4 litrom vriacej vody, nechá sa v zakrytej nádobe 15 minút odstáť a scedí sa.

Nálev sa pripravuje vždy čerstvý. Pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov sa dávkuje 1 čajová lyžička na šálku vody, pre staršie deti je možné použiť Zick až zícii. Čaj je vynikajúci aj pre dospelých.

Účinky jednotlivých bylín v zmesi:

Pamajorán - vňať - pomerne silné antidepresívum, neotupuje ako chemická antidepresíva, podporuje činnosť pankreasu a tým umožňuje vnímať lásku. Podporuje činnosť srdca, uvoľňuje kŕče, upokojuje dušu.

Harmanček lekársky - kvet - jemné sedatívum, dobre pôsobí na psychiku, zmierňuje bolesti tela, upokojuje črevné a žalúdočné neurózu. Tým, že pôsobí proti plesniam v zažívacom trakte, obmedzuje chuť na sladké.
Bazalka - vňať - harmonizuje trávenie, pôsobí protizápalovo a mierne antibioticky. Harmonizuje srdcovú činnosť, vyživuje nervy, doplňuje liečbu astmy.
Jahodník - list - zlaďuje chuť bylín, upokojuje, tonizuje organizmus.
Levanduľa - kvet - upokojuje predráždenosť a výbušnosť, tíši nervy.
Medovka - vňať - upokojuje vegetatívny nervový systém, pôsobí proti úzkosti a smútku. Upokojuje myseľ, podporuje sústredenie.
Materina dúška - vňať - pôsobí veľmi pozitívne na nervovú sústavu, uvoľňuje svalové a žalúdočné napätie, črevné neurózu. Odbúrava strach.
Rooibos - list - vyživuje nervy, posilňuje sústredenosť, zlepšuje jemnú motoriku.
Citrónová kôra - zvyšuje imunitu, aromatizuje čajovú zmes, obsahuje veľa dôležitých vitamínov.

U detí je vhodné obmedziť sladkosti, pretože narúšajú rovnováhu psychiky. Čaj je chuťovo zladený, nepotrebuje prisladzovať, nanajvýš ovocným cukrom a niekoľkými kvapkami citrónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Balenie: 50 g
Produkt: čaj
S obsahom: Éterické oleje
Značka: Hanna Maria Therapy
Hmotnosť: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.