Hanna Maria Esenciálny olej 5. čakra - koncentrácia

€9,13
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2020

Esenciálny olej 5. čakra - koncentrácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Esenciálne oleje svojou ušľachtilou povahou robí z danej kompozície veľmi silný liečivý prostriedok. Esenciálne oleje sú naplnené svetlom a odstraňujú temnotu a všetko negatívne z ľudského fyzického, éterického, emocionálneho a mentálneho tela. Tým, že esenciálne oleje prečisťujú tela, umožňujú prežiariť dušu. Tieto zmesi olejov VÝRAZNE pomáhajú odbúravať bolesti ako fyzické, tak predovšetkým psychické. Energia a vibrácie esenciálnych olejov sa prenášajú do energetických blokov okolo chrbtice, a tým harmonizujú náš čakrární systém. Esenciálne oleje sú vhodné pre: domáce použitie, terapeutov, masérov, nemocnice, školy, verejné miestnosti atď. Detailné informácie o použití esenciálnych olejov sú obsiahnuté v našej brožúre, v príbalovom letáku alebo nás môžete kontaktovať osobne. Viac informácií nájdete v našej publikácii "Vôňa života".

NÁŠ TIP !!! Trpia bolesťami hlavy? NEMÔŽETE SA ZAMERAŤ? POUŽITE TÚTO ZMES. Oleje pôsobí priamo na Váš nervový systém a skvele si poradí s Vašou únavou. Kúpeľ alebo aplikácie oleja priamo na čelo alebo použitím rozprašovača s touto zmesou v priestore Vám navodí príjemnú tvorivú atmosféru a odbúra únavu.


Oleje v tejto zmesi majú svojím zložením vplyv na aktiváciu a rozprúdenie tela, pomáhajú proti únave, k povzbudeniu unaveného mozgu, zvyšujú výkonnosť a koncentráciu, zmierňujú bolesti hlavy. Navodzujú čerstvú a tvorivú atmosféru a sú vhodné do zle vetraných kancelárií a miestností s väčšou koncentráciou ľudí.

Oleje obsiahnuté v tejto zmesi:

cyprus, rozmarín, bazalka, citrón, bergamot.

Balenie: 10 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Čakrární
Balenie: 10 ml
Na akú časť tela: chrbtica
Produkt: Kozmetika
S obsahom: éterické oleje
Značka: Hanna Maria Therapy
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: