Hanna Maria Esenciálny olej 6. čakra - proti stresu

€9,13
Momentálně nedostupné
Môžeme doručiť do:
29.9.2020
Položka bola vypredaná…

Esenciálny olej 6. čakra - proti stresu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Esenciálne oleje svojou ušľachtilou povahou robí z danej kompozície veľmi silný liečivý prostriedok. Esenciálne oleje sú naplnené svetlom a odstraňujú temnotu a všetko negatívne z ľudského fyzického, éterického, emocionálneho a mentálneho tela. Tým, že esenciálne oleje prečisťujú tela, umožňujú prežiariť dušu. Tieto zmesi olejov VÝRAZNE pomáhajú odbúravať bolesti ako fyzické, tak predovšetkým psychické. Energia a vibrácie esenciálnych olejov sa prenášajú do energetických blokov okolo chrbtice, a tým harmonizujú náš čakrární systém. Esenciálne oleje sú vhodné pre: domáce použitie, terapeutov, masérov, nemocnice, školy, verejné miestnosti atď. Detailné informácie o použití esenciálnych olejov sú obsiahnuté v našej brožúre, v príbalovom letáku alebo nás môžete kontaktovať osobne. Viac informácií nájdete v našej publikácii "Vôňa života".

NÁŠ TIP !!! PSYCHICKÉ UVOĽNENIE VÁM POSKYTNE TÁTO ZMES V kúpeli, ALE Aj APLIKÁCIÍ PRIAMO NA ČELO. Úľavu starosti a POMÔŽE PROBLÉMOM z vonku.


Oleje v tejto zmesi sú určené pre vyrovnanie psychiky s vysokou stresovou záťažou, upokojujú emócie a pomáhajú vniesť pokoj do Vášho tela i duše.

Oleje obsiahnuté v tejto zmesi:

pomaranč, levanduľa, citrón, rozmarín.

Balenie: 10 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Čakrární
Balenie: 10 ml
Na akú časť tela: chrbtica
Produkt: Kozmetika
S obsahom: éterické oleje
Značka: Hanna Maria Therapy
Objem: 10 ml
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: