Hanna Maria KRAJINA zmes pre posilnenie zmyslov a ukotvenie rozprašovač

€11,51
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.1.2021

Krajina ochraňuje, poskytuje základ a stabilitu pre život. Všetky pevné časti v tele - kosti a zuby - majú prevahu Zeme. Zem je chápaná a uctievaná ako veľká Matka, univerzálne rodička, živiteľka, ako nositeľka nevyčerpateľné tvorivosti a výživy. Je to tkanivo života, a ak naša planéta zomrie, zomrieme aj my s ňou. Zem je prvok odvodený, pasívne. Je všetko, čo súvisí s hmotou - práca, peniaze, starosti, zmeny, rast, možnosti. Symbol v rastlinnej ríši: koreň

Detailné informácie

Podrobný popis

Energia: PASÍVNA / DCÉRA Psychická funkcie: intuícia, vôľa, vedomie Pozitívne aspekty: odvaha, sebavedomie, vášeň, kreativita Negatívne aspekty: podráždenosť, popudlivosť, bezohľadnosť

ZMES PRE POSILNENIE ZMYSLOV A UKOTVENIE
Zmes má vďaka svojim vlastnostiam vynikajúce upokojujúce účinky. Posilňuje vlastnej hodnoty človeka, jeho osobný rast, vnímanie životných zmien a ukotvenie.

Éterické oleje v živle KRAJINA dodávajú tvorivú energiu, vyživujúce silu a rozvážnosť na konanie.

Psychická podpora: VYTRVALOSŤ, ROZVÁŽ- NOS, TRPEZLIVOSŤ

Esenciálne oleje použité v kompozícii: klinček (Syzygium aromaticum), bergamot (Citrus bergamia), škorica (Cinnamommum zeylanicum), rozmarín (Rosmarinus officinalis)

Dodatočné parametre

Kategória: Živlová
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.