Hanna Maria OHEŇ směs pro posílení vnitřní síly

€10,63
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.1.2021

Oheň - pitta Slnko a oheň sú hlavnými zdrojmi energie. Slnko zabezpečuje teplotu a svetlo. Slnečné lúče vyživujú rastliny i ľudské bunky. Oheň je prvok základné, aktívne. Predstavuje: vôľu, silu, energiu, tlak. Je symbolom pre všetko, čo prichádza prudko. Oheň značí premenu, očistenie, životodarnú moc slnka, ochranu a aj obranu, duchovnú moc, prejav božstvo. Je to prostriedok, ktorý pohlcuje stvorené veci a navracia ich k k pôvodnej jednote. Jeho svetlo a žiara sú ako rozum a cit. Symbol v rastlinnej ríši: kvet

Detailné informácie

Podrobný popis

Energia: & nbsp; AKTÍVNE / OTEC & nbsp;

Psychická funkcie: intuícia, vôľa Pozitívne aspekty: odvaha, sebavedomie, vášeň, kreativita Negatívne aspekty: podráždenosť, popudlivosť, bezohľadnosť

ZMES PRE POSILNENÁ SILY
Zmes má vďaka svojim vlastnostiam vynikajúce stimulačné účinky. Posilňuje vnútornú silu, intuíciu a aktivitu. Éterické oleje v živle OHŇA dodávajú telu vnútorné teplo a blahodarne pôsobí na psychiku pri pocite vyhasnutie, osamotenia, skľúčenosti a opustenosti. Oživujú našu psychiku.

Psychická podpora: VÔĽA, SILA, intuícia, AKTIVITA Esenciálne oleje použité v kompozícii: mandarínka (Citrus reticulata), Lemongras (Cymbopogon angustifolia), céder.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.