Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

Hanna Maria VODA zmes pre posilnenie vnútorného citu rozprašovač

€14,44 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Voda - kapha Nachádza sa v atmosfére, jazerách, riekach, vo vodných tokoch. Ochladzuje okolie. Voda tvorí bunky a dodáva silu. Voda je prvok základný, pasívny. Predstavuje: pravdivosť, cit, vzťah a náladu. Je symbolom pre to, čo nás klame a čo plynie. Je to prameň všetkých vecí vo vesmíre, predstaviteľka zrodenia a osvieženia. Odplavuje, strháva so sebou a obnovuje. Namiesto odporu obklopuje, obkľúči, dostane sa za a nakoniec odstráni z cesty aj tú najtvrdšiu skalu. Je symbolom veľkej Matky, má veľmi blízko k Zemi. Je tekutým náprotivkom svetla. Symbol v rastlinnej ríši: stonka

Detailné informácie

Podrobný popis

Energia: PASÍVNA / MATKA

Psychická funkcia: cit (emócie), pocit

Pozitívne aspekty: empatia, fantázia, láska, altruizmus, citlivosť

Negatívne aspekty: odtrhnutie od reality, precitlivenosť, neurčitosť, nerozhodnosť

ZMES NA POSILNENIE VNÚTORNÉHO CITU
Zmes má vďaka svojim vlastnostiam vynikajúce upokojujúce účinky. Posilňuje cit k sebe, pozitívne emócie, materstvo a lásku. Éterické oleje v živle VODY vyživujú našu psychiku do hĺbky, vyrovnávajú vnútorné teplo, rozladenosť a čistia naše zlé pocity a nálady.

Psychická podpora: EMÓCIE, CIT, LÁSKA, PLODENIE, MATERSTVO

Esenciálne oleje použité v kompozícii: pomaranč (Citrus sinensis), grapefruit (Citrus Decumani), citrón (Citrus limon)

Dodatočné parametre

Kategória: Živlová
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Energia
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.