TianDe Jian Kang fytonáplasť

€6,81 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Náplasť s protizápalovým účinkom, na bolesti kĺbov, zápal dutín a zlepšenie pohyblivosti kĺbov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náplasti Jian Kang sa môžu používať buď samostatne, alebo ako súčasť komplexnej terapie oporného a pohybového ústrojenstva. Náplasti sa používajú jednorazovo, alebo ako súčasť liečebných programov. 

Odporúčaný liečebný program s použitím náplastí Jian Kang sa stanoví individuálne, orientačná doba trvania programu je 20 až 25 dní.

Pokiaľ bolesti pretrvávajú v priebehu dňa a zhoršujú sa pri pohybe a fyzickej záťaži, odporúčame cez deň používať náplasť Wutong a na noc protizápalovú náplasť Jian Kang.

Pri ostrej bolesti, ktorá sa stupňuje v noci sa odporúča na noc používať náplasť Wutong a cez deň zas náplasť Jian Kang.

Náplasti v kombinácii s liečebným telocvikom, masážami a fyzioterapiou výrazne zvyšujú efektivitu liečby. Používanie náplastí nebráni pri cvičení a športe - behu, chôdzi, tanci alebo fitness.

Fytonáplasti odstraňujú zápaly, tlmia bolesť, posilňujú svalové tkanivo a pomáhajú obnoviť životnú energiu.

Fytopatch na telo Jian Kang má antistresové účinky, stimuluje metabolické procesy v kĺbovej dutine, zvyšuje priechodnosť pohybu v kĺbe, znižuje bolesť. 

Použitie:

Náplasti sú odporúčané pre prevenciu a pre úľavu pri zápalových a metabolických zmenách pohybového aparátu. Prilepte Fytopatch na tlakové body na tele. Fytopatch používajte 8 - 12 hodín. Po 3 až 8 hodinách sa postup môže opakovať. Odporúčaný priebeh používania náplastí je 20 - 25 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Balenie: 5 kusov
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
GV Avatar autora | 17.2.2024
náplasť mi veľmi pomáha na krčnú chrbticu , kríže a pri nachladnutí som spokojná a odporúčam
5
MC Avatar autora | 17.5.2023
Náplaste veľmi rýchlo ulavia od bolesti ci už krížov,krčnej chrbtice,medzilopatkovych svalov alebo roztrihat na menšie štvorce a nalepiť na koreň nosa pri zápale dutín.tak isto dobre poslúžia pri kŕčoch v podbrušku..určite doporučujem
5
ZM Avatar autora | 7.2.2023
Maximálna spokojnosť s náplasťami Jian Kang. Je to pre nás nenahraditeľný pomocník pri nachladnutí, bolestiach hlavy, uší, zubov, kĺbov. Odporúčam ????
5
Z Avatar autora | 28.1.2023
Naplast mi velmi pomaha pri bolestiach krcnej chrbtice ci migrene
5
EM Avatar autora | 4.11.2022
Velmi mi pomaha

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín