ENERGY Three kings

€11,80 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
  • vzácne esencie obohatené o častice zlata
  • prevencia infekčnej nákazy
  • imunita
  • uvoľnenie dutín a ľahké dýchanie
  • harmonizácia psychiky

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt obsahuje jedinečnú kombináciu esencií vzácneho kadidla, myrhy, klinčeka, škorice, eukalyptu, rozmarínu a citróna – to všetko obohatené o častice pravého zlata.

Three kings pôsobí na imunitný systém, má antibakteriálne a antivirotické účinky, uľahčuje dýchanie a pomáha uvoľniť dutiny. Dokáže priniesť slávnostnú atmosféru, podporuje energiu, celkovo upokojuje a povznáša telo i dušu.

Účinné ingrediencie

Éterické silice (kadidlovníková, myrhová, klinčeková, škoricová, eukalyptová, rozmarínová, citrónová), koloidné zlato.

POUŽITIE:

1x krátko rozprášiť do vzduchu. Pred použitím pretrepať!

Dodatočné parametre

Kategória: Antiseptické prípravky
Zloženie: Ethanol 66%, Isobutan, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Commiphora Myrrha Oil, Colloidal Gold.
Objem: 50 ml
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 10.1.2024
veľmi pekná vôňa
5
A Avatar autora | 27.10.2022
Skúšam len krátku dobu, ale vyzerá byť nápomocný tak ako Spiron ďakujem

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195