ENERGY Grepofit Nosol Aqua

€9,80 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Zdravotné tvrdenie pre GREPOFIT NOSOL AQUA ENERGY: 

 • Nádcha a jej prejavy
 • Jednoduchšie dýchanie počas choroby
 • Pomoc proti recidíve ochorenia
 • Denná hygiena pre nosnú sliznicu
 • Regenerácia nosnej sliznice
 • Alergická nádcha 
 • Vhodný aj na preventívne ošetrenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Grepofit nosol aqua sú kvapky do nosa v spreji so silným výťažkom z grapefruitu, šalvie lekárskej a šišaku bajkalského. Tieto kvapky v spreji pôsobia veľmi dobre proti nádche a jej prejavom. Upravuje dýchanie a pomáha v priebehu ochorenia. Grepofit nosol aqua je výborným pomocníkom a doplnkom pri boji s bacilmi. 

 • Zjednodušuje dýchanie 
 • Vhodný na dennú hygienu 
 • Infekcia horných dýchacích ciest
 • Klimatizované priestory
 • Zvlhčenie nosnej sliznice 

Grepofit nosol aqua a skúsenosti: 

Vďaka šetrnému zloženiu sú s Grepofit nosol aqua dobré skúsenosti. Nevysušuje sliznice a pomáha predchádzať tomuto negatívnemu javu. 

Denná očista

Grepofit nosol aqua sa dá využiť tiež na dennú hygienu a citlivé ošetrenie nosnej sliznice. Grepofit nosol aqua tak pomáha predchádzať riziku infekcie horných dýchacích ciest. 

Klimatizované priestory a nosná sliznica 

Grepofit nosol aqua sa taktiež výborne osvedčil v klimatizovaných miestnostiach, kde vďaka prúdeniu vzduchu z klimatizačných jednotiek dochádza k vysušovaniu nosnej sliznice. Sliznice sú tak regenerované a zvlhčené. 


Odporúčané dávkovanie 

Grepofit nosol aqua aplikujte podľa potreby, vždy 1 strek. 

Nežiaduce účinky 

Grepofit nosol aqua nemá žiadne nežiaduce účinky. V prípade možných problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 

Skladovanie 

Chráňte pred mrazom. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí.


Skúsenosti a recenzie z internetu s Grepofit Nosol Aqua

4 zákazníci odporúčajú tento produkt 

Dodatočné parametre

Kategória: Antiseptické prípravky
Značka: Energy
Účinné látky: Extrakt z grapefruitu, šalvie lekárskej a šišaka bajkalského, myrtový olej, kyselina hyaluronová.
Objem: 20 ml
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 30.12.2022
Výborný,začínala mi nádcha,aplikovala som si len dvakrát a za dva dni bolo po nádche,čo mávam nádchu vždy dva týždne,neskutočný produkt,som maximálne spokojná
5
MU Avatar autora | 2.12.2021
Účinkuje rýchlo veľká spokojnost

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195