ENERGY Offtusin

€12,10 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Prírodný produkt Offtusin obsahuje vyváženú kombináciu najúčinnejších prírodných extraktov podporujúcich zdravie dýchacích ciest* (echinacea purpurová, lišajník islandský, pelargónia sidonská) a optimálnu funkciu imunitného systému**. Lišajník islandský pôsobí zároveň ako prírodný antioxidant***.

Detailné informácie

Podrobný popis

Offtusin je prípravok obsahujúci päť najúčinnejších extraktov pre posilnenie prirodzenej obranyschopnosti a zdravia horných dýchacích ciest.

Účinné ingrediencie

Extrakt z echinacey purpurovej, bazy čiernej, koreňa muškátu, brečtanu popínavého a lišajníka islandského.

Odporúčané dávkovanie

Dospelí 1 tabletu 3x denne, v akútnom prípade 1 tabletu každú hodinu, najviac však 5 tabliet za deň. Deti od 6 do 12 rokov 2 tablety denne. Tabletu odporúčame nechať v ústach postupne rozpustiť a aspoň 15 minút nepiť a nejesť. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Upozornenie

Výrobok nie je určený pre deti. Užívanie v dobe tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiseptické prípravky
Zloženie: sladidlo – erythritol, extrakt z listu echinacey purpurovej* (Echinacea purpurea – 50 mg), stabilizátor – hydroxypropylmetylcelulóza, extrakt z koreňa pelargónie sidonskej (Pelargonium sidoides – 20 mg), extrakt z plodu bazy čiernej (Sambucus nigra – 20 mg), extrakt z pľuzgierky islandskej (Cetraria islandica – 20 mg), extrakt z hľuzy repy obyčajnej (Beta vulgaris – 10 mg), extrakt z listu brečtanu popínavého (Hedera helix – 8 mg), protihrudkujúca látka – horečnaté soli mastných kyselín, protihrudkujúca látka – oxid kremičitý, sladidlo – steviol-glykozidy.
Balenie: 60 tabliet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195