ENERGY Spiron Air

€11,80 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

prípravok do aromalámp

  • Dezinfekcia vzduchu v chrípkovom období
  • Priaznivé pôsobenie pri infekciách dýchacích ciest
  • Navodzuje pocit pokoja a pohody
  • Výrazný relaxačný účinok

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie produktu Spiron Air

Produkt obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov, ktoré ovplyvňujú najmä dráhu pľúc, srdca, hrubého čreva, žalúdka, opasku a ďalšie energetické dráhy.

Spiron sa odporúča aplikovať pri kašli, bolestiach hlavy, depresiách, neurasténii, nervovom vyčerpaní, infekčnom ochorení pľúc a pri chrípkach. Pôsobí ako dezinfekcia vzduchu. Má výrazný relaxačný účinok, navodí pocit pokoja a pohody. Je určený pre použitie do aromalámp a difúzorov.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiseptické prípravky
Na čo doplnok je: Pľúca, Priedušky
S obsahom: Éterické oleje
Značka: Energy
Účinné ingrediencie: Éterické silice (tujový, smreková, santalová, myrtový, medovková, mätová, levanduľová, Citronelová, gáfrová, Kadidlovníkový, eukalyptová).
Objem: 10 ml
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
FD Avatar autora | 14.3.2024
Promptné vybavenie a doručenie.
5
LG Avatar autora | 29.3.2023
????
5
DF Avatar autora | 16.12.2021
Odporúčam
5
Avatar autora | 25.3.2021
Krásna vôňa,cely dom prevoňaný
5
MB Avatar autora | 24.3.2021
Príjemná vôňa, môj obľúbený výrobok.
5
Avatar autora | 15.12.2020
Tento produkt je vysoko kvalitný a voňa je neuveriteĺne príjemná,milujem ju

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195