ENERGY Audiron

€10,08
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
19.1.2021

Audiron ovplyvňuje hlavne dráhu troch žiaričov a hrubého čreva, najviac však ich odbočky, ktoré prechádzajú miestami, v ktorých sa objavujú zápaly stredného ucha a opary. Disharmónie v týchto dráhach sa prejavuje aj určitými syndrómy, ako sú niektoré poruchy sluchu, hučanie v ušiach, opuchy za ušami, zápaly a celá rada ďalších ťažkostí, ktoré už nesúvisia s uchom, ani s ústami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kedy Audiron pomáha:

pri zápaloch stredného ucha, oparoch pre bežné čistenie uší po kúpeli má protizápalové, antiseptické, antibakteriálne a antivírusové účinky má priaznivé účinky na poruchy sluchu, hučanie v ušiach, opuchy za ušami, zápaly

Produkt Audiron obsahuje:

Pakost smradľavý - pri vonkajšom použití účinkuje na opuchy a tlmí výskyt ekzémov a akné. Pôsobí zvieravo a používa sa pri liečbe ušných zápalov. Skorocel kopijovitý - zvonka sa používa pre svoje protizápalové účinky na zle sa hojace rýny a vredy. Používa sa aj pri liečbe ušných zápalov, alebo zápalov nechtových lôžok. Má silné protiplesňové účinky. Kostihoj lekársky - urýchľuje hojenie kostí, tkanív, pomliaždenín, hematómov, vredov predkolenia hemoroidov a rôznych rán. Obsahuje vysoko hojivý alantoín a mnohé účinné látky.

Konopáč obyčajný - má silné imunomodulačné účinky, zvonka sa užíva na omývanie hnisavých a nehojacich sa rán, vredov predkolenia a pod.

Kapucínka väčšia - pôsobí bakteriostaticky (silné prírodné antibiotikum) proti stafylokokom, streptokokom, salmonelám a ďalším druhom baktérií. Zvonka možno využiť aj proti padaniu vlasov a na podporu ich rastu.

Pagaštan konský - má protizápalové účinky. Tlmí a odstraňuje opuchy, pozitívne pôsobí na pružnosť a pevnosť cievnych stien. Používa sa pri zápaloch, angínach, hemoroidoch, opuchoch.

Krvavec lekársky - má výrazné sťahujúce, antiseptické a protizápalové účinky. Zvonka sa užíva ako kloktadlo pri krvácaní ďasien aj pri angíne, prikladá sa na vredy i rany.

Komplex bioinformácií - pôsobí protizápalovo, protihorúčkovite, antibakteriálne a antialergicky. Má protivírusové a analgetické účinky. Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Jablčný ocot - pre svoje výrazné hojivé a protiplesňové účinky sa využíva pri rôznych zápalových stavoch, oparoch i plesniach. Znižuje bolesť a odstraňuje svrbenie. Myrhový a gerániový olej - majú hojivé, antiseptické, adstringentné a protizápalové účinky.

Ricínový olej - pri vonkajšej aplikácii má hojivé účinky, priaznivo pôsobí na bradavice a pomáha prirodzenej regenerácii pleti.

Vitamín E - jeden z najsilnejších prírodných antioxidantov. Pri vonkajšej aplikácii pomáha chrániť pokožku pred vedľajšími účinkami slnečného žiarenia a zlepšuje hojenie rán.

Odporúčané kombinácie napomáhajú:

pri bolestiach zubov: Artrin - potierajte tváre v mieste bolesti zubov pri hučaní, pískanie a šumenie v ušiach a poruchách sluchu: vnútorne užívajte Korolen, Renol, prípadne King Kong pri oparoch au niektorých typov bradavíc môžete ošetrenie doplniť potieraním prípravkom Drags Imun pri problémoch s ochorením kože (plesňové ochorenie, predovšetkým nôh): Protektin

Zloženie:

bylinný extrakt, jablčný ocot, myrhový olej, gerániový olej, ricínový olej, vitamín E; Extrakty z bylín: pakost smradľavý (Geranium robertianum), skorocel kopijovitý (Plantago lanceolata), kostihoj lekársky Symphytum officinale), konopáč obyčajný (Eupatorium cannabinum), kapucínka väčšia (Tropaeolum majus), pagaštan obyčajný (Aesculus hippocastanum), krvavec lekársky (Sanguisorba officinalis )

Dávkovanie:

Aplikujeme na postihnuté miesta podľa potreby aj niekoľkokrát denne (kvapkaním alebo potieraním hygienickým tampónom s nakvapkaným Audironom). Pri bolestiach uší, zápale stredného ucha: nakvapkáme do ucha 1-3 kvapky Audironu a zasunieme dovnútra tampón z buničitej vaty dostatočne nasiaknutý Audironom. Keď tampón vyschne, proces opakujeme. Pre očistu uší: nakvapkáme do ucha pár kvapiek Audironu a zvyšok roztoku, ktorý voľne vytečie z ucha, iba usušíme. Pre výplachy pri bolestiach zubov, krvácaní ďasien a bolestiach v krku: je možné nakvapkať Audiron do vody (30 kvapiek do 1000 ml vody - pozor, roztok pení), roztokom vyplachovať ústa a kloktať (pri kloktanie značne pení, roztok neprehĺtame). Pri bolestiach zubov a krvácanie z ďasien je tiež vhodná priamo lokálna aplikácia neriedeného Audironu.

Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Pred použitím pretrepte. Vážnejšie ťažkosti alebo nezlepšení stavu konzultujte s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiseptické prípravky
Na akú časť tela: uši, Zuby
Obsah vitamínov: vitamín e
Produkt: Bylinný extrakt
Účinky: protizápalový, antiseptické
Vlastnosť: antioxidačné, Antibakteriálne, Antivírusový
Značka: Energy
Účinné ingrediencie: Bylinný extrakt (skorocel kopijovitý, pakost smradľavý, gaštan konský, kostihoj lekársky, krvavec lekársky, kapucínka väčšia, konopáč obyčajný), ricínový olej, éterické silice (Myrhová, gerániová), vitamín E, extrakt z myrhy.
Balenie: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: