TianDe Wutong fytonáplasť

€5,94 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Náplasti vhodné na natiahnuté väzy, výrony, zlomeniny, osteochondrózu a reumatizmus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náplasti Wutong sa môžu používať buď samostatne, alebo ako súčasť komplexnej terapie pohybového aparátu. Náplasti sa používajú jednorazovo alebo ako súčasť liečebných programov.

Odporúčaný liečebný program s použitím náplastí Jian Kang a Wutong sa určuje individuálne a trvá približne 20 až 25 dní.

Ak bolesť pretrváva počas dňa a zhoršuje sa pri cvičení a fyzickej aktivite, odporúča sa počas dňa používať náplasť Wutong a na noc protizápalová náplasť Jian Kang.

Pri prudkej bolesti, ktorá sa stupňuje v noci, sa odporúča používať na noc náplasť Wutong a počas dňa náplasť Jian Kang.

Náplasti v kombinácii s liečebným cvičením, masážou a fyzioterapiou výrazne zvyšujú účinnosť liečby. Používanie náplastí nebráni cvičeniu a športovaniu - behu, chôdzi, tancu alebo fitness.

Fytonáplasti odstraňujú zápaly, zmierňujú bolesť, posilňujú svalové tkanivo a pomáhajú obnoviť životnú energiu.

Fytonáplasti na telo "Wutong" majú protistresové účinky, protizápalové účinky, analgetické účinky, redukujú opuchy a zlepšujú miestne prekrvenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Balenie: 5 kusov
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
SP Avatar autora | 19.12.2023
Maximálna spokojnosť
5
DK Avatar autora | 6.1.2023
Maximalna spokojnost
5
EM Avatar autora | 4.12.2022
Velmi
5
AK Avatar autora | 21.7.2022
supet
5
MF Avatar autora | 17.3.2022
Super,moc pomáhajú od bolesti
5
ET Avatar autora | 21.8.2021
pre mňa najlepšia näplasť od bolesti, nadäm na ňu dopustiť.

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín