Energy MYCOCARD

€25,60 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
  • prírodný výživový doplnok
  • kombinácia vzácnych húb a bylinných extraktov
  • podľa TČM patrí k prvku ohňa
  • ovplyvňuje dráhu srdca a tenkého čreva

Detailné informácie

Podrobný popis

MYCOCARD

predstavuje prírodný produkt obsahujúci kombinácie vzácnych húb a bylinných extraktov. Podľa TČM patrí k prvku Oheň. Ovplyvňuje dráhu srdca a tenkého čreva.

Svojím pôsobením prispieva k harmonizácii dráhy srdca a tenkého čreva. Harmonizuje tak ťažkosti, ktoré sa odrážajú v hmote príslušných orgánov a tkanív, ktoré zároveň vyživujú a celkovo posilňujú.

Účinné ingrediencie

Extrakt z trúdnikovca pestrého, extrakt z lesklokôrovky lesklej, extrakt z karbinca európskeho.
Sila a synergia starostlivo vyváženého komplexu vzácnych húb a bylinných extraktov. Mycocard patrí podľa metódy Regenerácie v Pentagrame® k elementu Ohňa a posilňuje tak dráhu srdca a tenkého čreva.

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula 3x denne. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň pauza. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Upozornenie:

Nie je určené pre deti. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy.

Spôsob skladovania:

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 – 25 °C. Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Huby
Balenie: 90 kapsúl
Zloženie: Extrakt z trúdnikovca pestrého (Coriolus versicolor) 237 mg, extrakt z lesklokôrovky lesklej – REISHI (Ganoderma lucidum) 158 mg, rastlinná kapsula (HPMC), extrakt z karbinca európskeho (Lycopus europaeus) 95 mg, stabilizátor – horečnaté soli mastných kyselín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195