TianDe Yaoshen Forte Náplasť na močové cesty

€7,40 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Náplasť Yaoshen Forte posilňuje prácu obličiek a močového systému. Mužom aktívne zloženie pomáha navrátiť sebavedomie a vieru vo vlastné sily.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktívne zložky TianDe náplasti Yaoshen Forte majú blahodarný vplyv na stav obličiek a vylučovacej sústavy. Mužom toto aktívne zloženie navyše pomáha navrátiť sebavedomie a vieru vo vlastné sily.

Zloženie náplasti Yaoshen forte od TianDe je teraz ešte účinnejšie. Obsahuje 19 aktívnych zložiek, medzi ktoré patria rôzne výťažky a oleje, ktoré majú cielený účinok.

Aktívne zložky Yaoshen forte náplasti

  • Arizéma - má analgetické a protikŕčové účinky. Odhlieňuje, dezinfikuje, uvoľňuje kŕče a má aj protireumatické účinky.
  • Bazalka - esenciálny olej z bazalky zlepšuje náladu a pomáha odstraňovať stres. Má lokálny anastetický účinok a antibakteriálne vlastnosti.
  • Borneol - používa sa v tradičnej čínskej medicíne ako častá zložka lektvarov. Má bohatú vôňu a dlhodobý dezodoračný efekt; pomáha bojovať proti poteniu. Borneol má silné antibakteriálne účinky.
  • Extrakt Dračia krv - získava sa z juhoamerického stromu s rovnakým menom. Táto látka má schopnosť urýchľovať hojenie rán, obsahuje množstvo antioxidantov a výrazne posilňuje imunitný systém.
  • Kadidlo - používa sa ako zahrievajúci, diuretický a antiseptický prostriedok. V aromaterapii sa použía pri úľave od stresu a ako pomoc pri nespavosti.
  • Myrhovník, gáfor, puškvorec obyčajný a ďalšíe aktívne zložky.

Jednou z hlavných výhod transdermálnej terapie je skutočnosť, že účinné látky sa dostávajú tam, kde sú potrebné, bez toho, aby vstupovali do tráviacej sústavy.

Mužom odporúčame dodatočne nanášať ďalšie náplasti na bod spodnej dantian, ktorý sa nachádza približne štyri prsty pod pupkom. V praxi východnej medicíny je tento bod považovaný za kľúčový zdroj energie v ľudskom tele.

POUŽITIE: Pred použitím náplaste je potrebné starostlivo očistiť a odmastiť tú časť pokožky, kde bude prípravok pôsobiť. Nalepte fytonáplasť na body, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti obličiek. V akupunktúre sa tieto body nazývajú šen-šu. Nájdete ich ľahko. Nachádzajú sa v oblasti krížov vo vzdialenosti asi 3-5 cm zľava a vpravo od chrbtice. Najlepšie je nalepiť Yaoshen forte pred spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplasť odstrániť. Kúra by mala trvať 10 dní. Náplasti odporúčame strihať na menšie kúsky (je veľmi silná).

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Balenie: 2 kusy náplasti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín