Siddhalepa Ayur Kúpeľová soľ Foot

€7,50 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)
Môžeme doručiť do:
4.3.2021

Ayur Foot Salt má vynikajúce čistiace a detoxikačné vlastnosti, zabraňuje opuch nôh a pôsobí preventívne proti plesniam. Po kúpeli sú vaše nohy dostatočne odpočinuté, koža je mäkká a vláčna. Odporúčame soľ používať pre starostlivosť o chodidlá, ktorá zbaví pocitu únavy, dodá im okamžité osvieženie i energiu a navráti im pocit ľahkosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ájurvédská kúpeľová soľ Foot regeneruje a čistí kožu na vašich chodidlách. Má sviežu Mätové-peppermintovou vôňu. Unikátny ajurvédska kúpeľ obsahuje soľ, bylinné prísady a arómu v kombinácii s teplou vodou otvárajú póry, a tým podporujú vylučovanie toxínov z tela. Napríklad extrakt z listov tamarínd indického, ktorý zbavuje nohy prebytočnej vnútornej horúčavy a pôsobí preventívne proti praskaniu kože na chodidlách. Mätové a peppermintové listy navodzujú pocit sviežosti i tepla. Ayur Foot Salt má vynikajúce čistiace a detoxikačné vlastnosti, zabraňuje opuch nôh a pôsobí preventívne proti plesniam. Po kúpeli sú vaše nohy dostatočne odpočinuté, koža je mäkká a vláčna. Odporúčame soľ používať pre starostlivosť o chodidlá, ktorá zbaví pocitu únavy, dodá im okamžité osvieženie i energiu a navráti im pocit ľahkosti. Pravidelná starostlivosť o chodila je veľmi dôležitá pre každého človeka. Na chodidlách je väčšina životne dôležitých bodov, a preto by sme sa mali o chodidlá starostlivo starať, aby sme si zachovali pevné zdravie po celý čas nášho života. Pravidelná masáž nôh k tomu prispieva.

Použitie: Ayur Foot Salt je vynikajúci v kombinácii s mydlom Spearmint na chodidlá aj telo a Ayur Foot olejom určeným pre masáž nôh. Pred kúpeľov si umyjeme nohy mydlom Spearmint. Do teplého kúpeľa pridajte 2-3 polievkové lyžice soli a nechajte rozpustiť. Ponorte nohy a relaxujte aspoň 20 minút. Občasná masáž nôh zvýši cirkuláciu krvi v chodidlách, čím sa dosiahne lepšie výsledky. Nakoniec nohy riadne vysušte a vykonajte masáž nôh Ayur Foot olejom.

Len na vonkajšie použitie.

Obsah: 100 g

Zloženie: Sea Salt, Tamarindus indica Leaf Extract, Mentha sylvestris, Mentha piperita Leaves

Krajina pôvodu: Srí Lanka

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpele
Balenie: 100 g
Na akú časť tela: Nohy
Produkt: Kozmetika
Značka: Siddhalepa
Hmotnosť: 100 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: