ENERGY Argan oil

€20 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
  • vhodný pre suchú, citlivú a detskú pleť
  • zjemňuje a pritom neupcháva póry
  • výrazne upokojuje podráždenú pokožku
  • hojí popraskanú kožu

Detailné informácie

Podrobný popis

Arganový olej patrí medzi najdrahšie a najvzácnejšie oleje na svete. Jeho obmedzená dostupnosť, náročný spôsob spracovania a vysoký obsah účinných látok sú dôvodom, prečo ho mnohí nazývajú „marockým zlatom“.

Má silné liftingové, jazvy hojace účinky, je vhodný na každý typ pleti. Iba čistý a prírodný arganový olej v biokvalite dokáže plne rozvinúť všetky svoje účinky a ponúka široký kozmetický a terapeutický efekt. Odporúčame ho kombinovať s krémami z rady Beauty Renove.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná pleťová kozmetika
Zloženie: Arganový olej.
Balenie: 100 ml
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
OO Avatar autora | 12.12.2023
Veľmi kvalitný olej. Používam ho na tvár a krk. Som s ním veľmi spokojná.
5
O Avatar autora | 25.12.2022
Velmi
5
MK Avatar autora | 10.6.2022
Kvalitný produkt a super cena, za mna určite jeden z najlepších arganovych olejov????
5
OO Avatar autora | 27.5.2022
Veľmi dobrý, nealergický a vyživujúci olej na tvár a krk. Odporúčam.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195