ENERGY Argan oil

€20,71 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
6.6.2023

Prírodný kozmetický olej patriaci medzi najdrahšie a najvzácnejšie oleja na svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Arganový olej patrí medzi najdrahšie a najvzácnejšie oleja na svete. Jeho obmedzená dostupnosť, náročný spôsob spracovania a vysoký obsah účinných látok sú dôvodom, prečo je mnohými nazývaný "marockým zlatom". Má silné liftingové, zajizvující účinky, je vhodný pre každý typ pleti. Iba čistý a prírodný arganový olej v biokvalite dokáže naplno rozvinúť všetky svoje účinky a ponúka široký kozmetický a terapeutický efekt. Odporúčame kombinovať ho s pěsticími krémami radu Renove.

  • VHODNÝ pre každý typ pleti
  • MÁ SILNÉ liftingový ÚČINKY
  • vyhladzuje drobné jazvy
  • VHODNÝ NA VLASY Aj POKOŽKU HLAVY

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná pleťová kozmetika
Forma produktu: Krém
Na čo doplnok je: Vlasy
Produkt: Kozmetika
Značka: Energy
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
O Avatar autora | 25.12.2022
Velmi
5
MK Avatar autora | 10.6.2022
Kvalitný produkt a super cena, za mna určite jeden z najlepších arganovych olejov????
5
OO Avatar autora | 27.5.2022
Veľmi dobrý, nealergický a vyživujúci olej na tvár a krk. Odporúčam.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195