Everest Ayurveda MIRA BAI

€4,81 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Položka bola vypredaná…

Sladká mystická vôňa kadidla, levandule, galbána, cédrového & santalového dreva, akácie a citrónovej trávy inšpirovaná okúzľujúcim spevom a zbožnosťou indickej princeznej Mira Bai.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mystická vôňa kadidla

Mira Bai (16. stor.) bola rádžpútska princezná z Chittoru, vydatá za korunného princa Bhoja Raja, ktorý však zomrel v bitke. Po jeho smrti sa zriekla bohatstva, túlala sa zemou, stýkala sa s potulnými mystikmi a stala sa najznámejšou indickou básničkou a mystičkou.

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: litsea glutinosa (vavrín indický), cinnamomum tamala (škoricovník tamala), santalum album (santalovník biely) a zmes éterických olejov: boswellia sacra (kadidlovník pravý), lavandula angustifolia (levanduľa lekárska), ferula galbaniflua (ločidlo galbanorodé), cedrus deodara (céder himalájsky), acacia decurrens (akácia sivozelená), cymbopogon citratus (voňatka citrónová)
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.