Everest Ayurveda MUMTAZ MAHAL

€4,81 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Opojná vôňa vanilky, jazmínu, damašskej ruže, ibišteka, fazule tonka, pačuli a santalového dreva inšpirovaná mughalskou cisárovnou Mumtáz a jej životným príbehom nehynúcej lásky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Omamná vôňa vanilky

Mumtáz Mahal (1593 - 1631) bola vydatá za mughalského cisára Šáha Džahána, ktorý po jej smrti dal postaviť nádhernú hrobku z bieleho mramoru známu ako siedmy div sveta, Tádž Mahal, ako dôkaz svojej nehynúcej lásky k nej.

Užite si

Umiestnite vonnú tyčinku do stojana. Po zapálení zhasnite plameň po 10 sekundách a uistite sa, že všetok popol padá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka ešte tlie.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: litsea glutinosa (vavrín indický), cinnamomum tamala (škoricovník tamala), santalum album (santalovník biely) a zmes éterických olejov: vanilla planifolia (vanilka voňavá), jasminum officinale (jazmín lekársky), rosa damascena (ruža damascénska), abelmoschus moschatus (ibištekovec pižmový), dipteryx odorata (tonkové boby – silovoň obecný), pogostemon cablin (pačula obyčajná)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.