Fohow čaj "Lyuvey Phoenix"

€30,03 –23 %
Fohow čaj "Lyuvey Phoenix"
€30,03 –23 % €23,10 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2022

Čaj "Lyuvey Phoenix" je vynikajúci zdravotný produkt, ktorý spĺňa požiadavky na moderný život.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čaj "Lyuvey Phoenix" je vynikajúci zdravotný produkt, ktorý spĺňa požiadavky na moderný život. Pravidelné pitie je užitočné po a pri príjme potravín, pomáha tráveniu, oživuje krv, odstraňuje chronické javy, uvoľňuje teplo, je detoxikant, má kozmetický efekt, pomáha regulovať tlak, znižuje obsah tuku v krvi, obnovuje životne dôležité energie, je efektívnym diuretikom, atď .

Moderní ľudia žijú v rozvinutej vysoko civilizovanej spoločnosti, takže našou úlohou je, aby mali správny prístup k otázkam zdravotnej starostlivosti: choroby sa dni a rokmi hromadí v tele. Aj ľudia zdravie je hromadí v tele každý deň. Niektorí ľudia vidia zlepšenie zdravotnej starostlivosti o seba v high-výžive, kedy jej spotrebúvajú veľké množstvo. Napríklad jedia denne viac bieleho mäsa, veľa rýb, atď. Avšak, bohaté stravovanie vedie opäť k rovnakej hmotnosti a zaťaženie sleziny a žalúdka. Jedlo s vysokým obsahom tukov môže viesť k hyperglykémii a tá je príčinou kôrnatenie tepien. Kôrnatenie tepien naopak môže spôsobiť ochorenie srdca a mozgu - a to je nepriateľ číslo jedna pre ľudské zdravie. Potraviny s vysokým obsahom tuku tiež zvyšujú pravdepodobnosť rakoviny hrubého čreva, oveľa viac zvyšujú šance na výskyt rakoviny prsníka, a to taktiež priamo súvisí s chorobami, ako sú choroby pečene a žlčníkové choroby. Môžeme Ak počas jedla - pred a po - prehltnúť niekoľko hltov čaju "Lyuvey", pomôže to znížiť množstvo usazujícího sa telesného tuku. Preto je čaj podávaný v túto dobu ochrancom proti srdcovým a cievnym ochorením, ochorením mozgu, cukrovkou a ďalšími chorobami. Okrem toho čaj vždy pomáha telu vyrovnať sa s trávením a vstrebávaním potravín v žalúdku, zabráni usadzovaniu mastných usadenín v tele a vzniku celulitídy.

Čaj "Lyuvey Phoenix" je výsledkom mnohých rokov trvajúceho výskumu skupiny špecialistov jedného odbore v podnikaní spoločnosti Phoenix - NII - zdravých potravinárskych výrobkov "Yoo Dae". Čaj sa vyrába za pomoci najmodernejších technológií spracovania surovín. Receptúra zo šiestich hlavných komponentov (chuťou) bola vytvorená na základe zásad TČM (tradičnej čínskej medicíny) s cieľom - vytvorenie jednotnej základne pre lieky a potraviny.

 

ZLOŽENIE

Čínsky Kordyceps Puer čaj (viac ako trojročný s dlhým macerováním) astragala

Šalvia červenokořenná Panaks pětilistý Chrysanthemum Krušpán japonská

 

Sýta, sladká, aromatická chuť

Vynikajúci zdravotný produkt, ktorý spĺňa požiadavky na moderný život

 

PRVÝ CHUŤ: PUER ČAJ

V súčasnej dobe je viac ako v dvadsiatich prípadoch zrejmý pozitívny vplyv Puerčaje na ľudské telo, vrátane toho že normalizuje prácu žalúdka, podporuje chudnutie, vie znižovať obsah tuku v krvi, predchádzať kôrnateniu tepien, koronárnym ochorením, znižuje krvný tlak, spomaľuje starnutie , zabraňuje rakovine, znižuje obsah cukru, spomaľuje rast škodlivých baktérií, vymaže zápal, opuchnutie, oslabuje účinok nikotínu, znižuje účinky solí ťažkých kovov v tele, vymaže účinky žiarenia, stimuluje centrálny nervový systém, podporuje prevenciu zubného kazu, objasňuje videnie, pomáha tráveniu, je detoxikant, slúži ako prevencia zápchy, rozkladá alkohol, je diuretikom atď.

Puer čaj má obvykle niekoľko variantov chuťou, vrátane sladkých, horkých, prenikavú kyslú, "chuť vody", "chuť bez chuti a zápachu", atď. Tieto varianty odrôd môžu existovať samostatne v každom jednotlivom výluhu Puer čaju, alebo môžu existovať súčasne v jednom. Úplne mimoriadny je význam "chuti bez chuti a zápachu" ako zdroj absolútna úcty k tradícii Chan (Zen). Najslávnejšie majstri posudzovatelia, jednomyseľne uznávajú existenciu Puer čaju "chuti - bez chuti a zápachu". Práve tento detail robí z čaju Puer jednu z nákladných odrôd čaju. V prvej triede Puer čaju je veľké množstvo jemných odlišností chuťou a arómou. Vône a odtiene sú rozdelené do niekoľkých hlavných typov: aróma orchideí, chuť a arómu datlí, lotosu a gáfru.

Puer čaj a odrody sú pestované v provincii Yunnan, v oblasti Sishuan Bannu. Vzhľadom k tomu, že tento druh čaju je už dlho a rozptýlene pestovaný v bezpečnej lokalite na Boy, bol čaj pomenovaný na počesť mesta. Regionálna vláda a tiež Puer mesto je centrom Puer Hani a je územne podriadená okresu SYMA. Starodávny názov má aj krajské Niner. V jazykoch národností Hani Puer sa slovo prekladá ako "dediny na vode," to vo voľnom preklade znamená "dom, California". Puer čaj možno v histórii sledovať vo východnej Han dynastii viac ako 2000 rokov. Medzi ľuďmi je povesť, kde sa hovorí, že aj potom tu Puer čaj pestoval známy stratég éry troch cisárov Chzhuge Liang. Má sa za to, že Puer je pestovaný najmenej 1700 rokov. V dynastiu Tang sa nazýva Buzhi Puer. Čaj je pestovaný v oblasti Inshen (v jednej klimatickej oblasti). Čaj Inshen bol predchodcom Puer čaju. V čase dynastie Yuan mu začali hovoriť čaj Pu. Iba za Min dynastie sa stal známy ako Puer čaj. Rozkvet Puer čaju nastáva za dynastie Cin. V "Cisárskych záznamoch Boy" je zapísaný takto: "Boy rastie na jednej zo šiestich slávnych čajových hôr, 800 míľ okolo rastú tisíce kríkov". Ako je zrejmé z vyššie uvedeného, bol tozlatý vek Puer čaju. Okresy Sy Mao a Sishuan Banny sa stali hlavnou základňou pre pestovanie čajové suroviny na Puer čaj. Následne sa teda oblasti Sy Mao a Sishuan Banny stali tiež hlavným miestom pre spracovanie a balenie Puer čaju. V čase dynastií Min sa z mesta Puer, cez šesť starovekých čajových ciest, dostával čaj do pevninskej Číny, Tibetu, Vietnamu, Barmy, Thajska a ďalších krajín. Okrem toho je tiež prepravovaný po mori do Honkonk a Macao, krajín v juhovýchodnej Ázii a dokonca aj do Európy. Po rokoch Guan Hyuy (asi 1897 po Kr.) Prvý Francúzska a potom Anglicka postavili v Sy Mao colné úrady a tým vzrástol export čaju do vzdialených krajín. Čajové cesty po pevnine tiež dosiahli nebývalého rozkvetu.

 

DRUHÁ CHUŤ: astragala

Posilňuje vnútorne aj mimo, odstraňuje toxíny, pôsobí ako diuretikum.

 

TRETÍ CHUŤ: ŠALVIA ČERVENOKOŘENNÁ

Oživuje (očisťuje) krv, odstraňuje chronické javy; rozpúšťa opuchy, potláča bolesť (analgetikum).

 

ŠTVRTÁ CHUŤ: päťlistá PANAKS

päťlistý panam je vraj účinnejší ako žien-šen

Má gerontológie účinky, spomaľuje delenie buniek rakoviny, znižuje tuky v krvi, má kozmetický efekt.

 

PIATA CHUŤ: KVET chryzantémy

Zlepšuje funkciu pečene, zlepšuje (prejasňuje) zrak, vie rozptýliť "vietor", uvoľňuje teplo (znižuje horúčosť).

 

ŠIESTA CHUŤ: zimolez JAPONSKÁ

Znižuje horúčosť, ochladzuje krv, odstraňuje chronické javy; je detoxikant.

 

ČAJ "LYUVEY PHOENIX" Ak budete počas jedla, ale aj počas dňa, popíjať tento čaj, pomôže Vám znížiť množstvo tuku usadzovaného cukrovkou a ďalšími chorobami vo vašom tele.

Tak sa čaj stane vašim ochrancom pred chorobami srdca, mozgu. Okrem toho bude vždy pomáhať telu vyrovnať sa s trávením a vstrebávaním potravín v žalúdku, zachová telo voľné od osadzovaných tukov a tvorby celulitídy. V každom okamihu môžete piť Lyuvey čaj, napiť sa na zdravie a dlhý život!

 

PRÍPRAVA

Čajový sáčok zalejte nie práve vriacou vodou do sklenenej kanvice s obsahom 1,5 litra. Ak vykonávame očistu organizmu, necháme vylúhovať až 20 minút - vznikne veľmi tmavý čaj, ktorý popíjame celý deň.

 

ÚSPORNÁ PRÍPRAVA

Postup s vodou rovnaký, vrecúško s čajom ponoríme a vytiahneme z horúcej vody 20x, až vznikne výluh farby svetlého piva. Vrecko odložíme na porcelánovú misku a môžeme urobiť tzv. Druhák.

 

povolené min. zdrav. ČR č.j. OVZ-35.1-08.12.2010.17034

F-004/21

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Balenie: 25 sáčkov
Na čo doplnok je: Žalúdok
Produkt: čaj
S obsahom: Maca
Značka: Fohow
Množstvo: 25 sáčkov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Doplnky stravy od firmy Fohow majú notifikáciu MZČR, výrobky pre osobnú hygienu majú certifikát EÚ.


Cordyceps s.r.o., Koleč 78, 273 29 Koleč
IČ 27928942

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie