Hanna Maria Levanduľová zmes prvej pomoci olej

€10,88 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

levandule. zmes prvej pomoci olej. 100% prírodne čisté éterické oleje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsahuje éterické oleje z týchto rastlín:

100% prírodne čistej éterické oleje
LEVANDUĽOVÝ ZMES PRVEJ POMOCI
LEVANDULA liekopisnej (Lavandula offi officinalis)
lavandin (Lavandula hybrida)
tea tree (Melaleuca alternifolia)


Takto pripravená kompozícia má vynikajúce účinky nielen na fyzické telo, ale aj na psychiku. Najdôležitejšie zložku tvorí obe levandule - pravá a planá. Tieto éterické oleje sa výborne dopĺňajú. Pridaný olej z tea tree je dolaďuje svojím zložením k dokonalosti. Využiteľnosť tejto zmesi je neuveriteľne veľká.


Levanduľová vôňa patrí medzi najkrajšie vône, s ktorými sa môžeme stretnúť. Koncentrovaná vôňa z plátkov rastliny je jedinečným aromatika prejavovaný rastlinou.
Levanduľový éterický olej, ktorý Vám ponúkame v zmesi s tea tree, je prvotriedny lekárskej kvality pochádzajúci z Francúzska a jej latinský názov je Lavandula offi officinalis čiže Lavandula angustifolia či vera. Všetky tieto názvy pomenúvajú Lavender všeobecnú, teda lekársku. Je to levanduľa s najušľachtilejšie vôňou a zrejme najobľúbenejší a najpoužívanejšou v celej aromaterapii. V tejto zmesi je tzv. Lavandin - divoká levanduľa, ktorá skvele pomáha a dopĺňa účinky levandule pravej. Tea tree, ktorý dopĺňa účinky týchto dvoch levanduľou pochádza z Austrálie a jemu patrí veľká poklona, pretože medzi ostatnými olejmi s antiinfekčními vlastnosťami má veľmi málo konkurentov. Na ďalších stránkach tejto publikácie sa dozviete, prečo tomu tak je. Z celého srdca Vám prajeme, aby Vám naše levanduľová zmes spríjemnila Váš duševný život a zahojila všetky životné rany.
Levanduľa je synonymom pokojné vytrvalosti a ľahkého sebavyjadrenia.

Balenie: 5 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Balenie: 5 ml
Produkt: Kozmetika
S obsahom: Éterické oleje
Značka: Hanna Maria Therapy
Objem: 5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.