Hanna Maria Levanduľová zmes prvej pomoci olej

€9,13
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
3.12.2020

levandule. zmes prvej pomoci olej. 100% prírodne čisté éterické oleje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsahuje éterické oleje z týchto rastlín:

100% prírodne čistej éterické oleje
LEVANDUĽOVÝ ZMES PRVEJ POMOCI
LEVANDULA liekopisnej (Lavandula offi officinalis)
lavandin (Lavandula hybrida)
tea tree (Melaleuca alternifolia)


Takto pripravená kompozícia má vynikajúce účinky nielen na fyzické telo, ale aj na psychiku. Najdôležitejšie zložku tvorí obe levandule - pravá a planá. Tieto éterické oleje sa výborne dopĺňajú. Pridaný olej z tea tree je dolaďuje svojím zložením k dokonalosti. Využiteľnosť tejto zmesi je neuveriteľne veľká.


Levanduľová vôňa patrí medzi najkrajšie vône, s ktorými sa môžeme stretnúť. Koncentrovaná vôňa z plátkov rastliny je jedinečným aromatika prejavovaný rastlinou.
Levanduľový éterický olej, ktorý Vám ponúkame v zmesi s tea tree, je prvotriedny lekárskej kvality pochádzajúci z Francúzska a jej latinský názov je Lavandula offi officinalis čiže Lavandula angustifolia či vera. Všetky tieto názvy pomenúvajú Lavender všeobecnú, teda lekársku. Je to levanduľa s najušľachtilejšie vôňou a zrejme najobľúbenejší a najpoužívanejšou v celej aromaterapii. V tejto zmesi je tzv. Lavandin - divoká levanduľa, ktorá skvele pomáha a dopĺňa účinky levandule pravej. Tea tree, ktorý dopĺňa účinky týchto dvoch levanduľou pochádza z Austrálie a jemu patrí veľká poklona, pretože medzi ostatnými olejmi s antiinfekčními vlastnosťami má veľmi málo konkurentov. Na ďalších stránkach tejto publikácie sa dozviete, prečo tomu tak je. Z celého srdca Vám prajeme, aby Vám naše levanduľová zmes spríjemnila Váš duševný život a zahojila všetky životné rany.
Levanduľa je synonymom pokojné vytrvalosti a ľahkého sebavyjadrenia.

Balenie: 5 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Balenie: 5 ml
Produkt: Kozmetika
S obsahom: éterické oleje
Značka: Hanna Maria Therapy
Objem: 5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: