Hanna Maria VZDUCH zmes pre očistu mysle rozprašovač

€14,44 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.3.2024

Vzduch - váta Vzduch obsahuje kyslík, ktorý je dôležitý pre život. Vietor - pohyb vzduchu - ovplyvňuje pohyb. Vzduch je prvok odvodený, aktívny. Je symbolom všetkého, čo súvisí s myslením, vývojom, pohybom a postojmi. Oznamuje vnútorné chyby a zmätky. Vzduch je chápaný ako vesmírny dych života. Je nepostrehnuteľným poslom bohov. Veterný vír, podobne ako život a duša, obsahuje vzostupné aj zostupné prúdy. Svojim prvých nádychom prichádza duša na tento svet a svojím posledným výdychom na tomto svete prechádza na onen svet. Symbol v rastlinnej ríši: list

Detailné informácie

Podrobný popis

Energia: AKTÍVNA / SYN

Psychická funkcia: myslenie, rozum, intelekt

Pozitívne aspekty: veselosť, komunikatívnosť, inteligencia

Negatívne aspekty: zádumčivosť, ľahkovážnosť, ohováračnosť, chlad

ZMES NA OČISTU MYSLI
Zmes má vďaka svojim vlastnostiam vynikajúce stimulačné účinky. Posilňuje komunikáciu, vývoj a pohyb vpred.

Éterické oleje v živle VZDUCHU dodávajú do priestoru novú očistnú energiu, podporujú nové myšlienky a inteligenciu. Psychická podpora: OČISTA, MYSLENIA, KOMUNIKÁCIA, POHYB

Esenciálne oleje použité v kompozícii: kadidlo (v Bursera sacra), limetka (Citrus aurantifolia), šalvia muškátová (Salvia sclarea), eukalyptus (Eucalyptus globulus)

Dodatočné parametre

Kategória: Živlová
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Energia
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.