Pleva Hydratačný krém s medom

€9,92
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.10.2020
  • vyriešte svoju suchú pleť
  • hydratuje a posilňuje bariéru
  • pomáha chrániť pred okolitými vplyvmi

Detailné informácie

Podrobný popis

Keby tie klimatizácia neboli

Či už pracujete ako letuška alebo sekretárka v modernej budove, deň čo deň bojuje vaša pleť s klimatizáciou a veľkými teplotnými výkyvmi. Reakciou je potom často oslabená a nepríjemne suchá pleť, ktorá nezriedka vyzerá staršie, než v skutočnosti je.

Vďaka hydratačnému krému sa zložkou pre dlhodobú hydratáciu sa dokáže pokožka s takými výkyvmi ľahko vyrovnať. Krém posilní jej ochrannú funkciu, takže prečká i dobu bez priamej aplikácie krému.

Mladá pleť aj v neskoršom veku

Čas zastaviť nemôžeme, ale zmierniť jeho pôsobenie na našu pleť áno. Niektoré typy žien vydrží vyzerať mlado veľmi dlho, a to dodržujú len základné poučky - doprajú si dlhý spánok na chrbte, dodržiavajú pitný režim a vyhýbajú sa stresu.

Nám ostatným, pre ktoré je 24 hodín počas dňa málo a žijeme v neustálom zhone, môže pomôcť kozmetika. Dodaním vlahy, antioxidantov a dôležitých vitamínov môžeme obmedziť účinky negatívnych vplyvov a uchovať si pleť mladú aj v časoch, kedy je toho na nás veľa. V tomto krému nájdete všetko, čo počas takýchto dní bude potrebovať.

O zložke Gatuline In-Tense

Táto exoticky znejúce zložka nie je nič iné, než výťažok z africkej roslinky Spilanthes Acmella. Do krému potom pridávame čisto prírodný olejový koncentrát, ktorý spevňuje pokožku a vyhladzuje dokonca aj hlboké vrásky. Pri pravidelnom používaní získava pleť úplne novú hebkosť a jemnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Pleť
Hmotnosť: 50 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: