ENERGY Maytenus ilicifolia

€8 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Doplnok stravy. Lahodný čaj z listrov Maytenus ilicifolia sa pije v Južnej Amerike a je cenený najmä vďaka všestrannému využitiu. Listy sú veľmi silným zdrojom fytoestrogénov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čaj Maytenus ilicifolia

Maytenus ilicifolia je stálezelený ker. Tento čaj už od pradávna využívali indiáni kmeňa Guarani. 

Maytenus ilicifolia a jeho účinky

Vďaka obsahu fytoestrogénov pôsobí Maytenus ilicifolia na hormonálny systém a harmonizáciu menštruačného cyklu. Čaj Maytenus je taktiež významným zdrojom vápnika a horčíka. Práve preto ovplyvňuje pevnosť kostí, pružnosť chrupaviek a znižuje opuchy dolných končatín. 


Návod na prípravu a dávkovanie 

V 0,75 l vody variť 3 kávové lyžičky 3 minúty. Potom scediť. Odvar následne rozdeľte do 2 - 3 denných dávok. Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň pauza. 

Časť rastliny 

Sušená drvená vňať rastliny Maytenus ilicifolia.

Pôvod 

Brazília 

Nežiaduce účinky

Maytenus ilicifolia nemá žiadne nežiaduce účinky. V prípade možných problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 

Maytenus ilicifolia Energy a príbalový leták

Pre viac informácií si môžete prečítať Brožúru čaju Energy (odkaz na stiahnutie pdf). 

Upozornenie

Maytenus ilicifolia čaj nie je určený pre deti do 3 rokov. Užívanie v období tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom. 

Skladovanie 

Chráňte pred mrazom. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Balenie: 105 g
Produkt: čaj, Doplnok stravy
Značka: Energy
Hmotnosť: 105 gramov
Účinné ingrediencie: Sušená drvená vňať rastliny Maytenus ilicifolia.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
EK Avatar autora | 9.7.2022
Som spokojná
5
MH Avatar autora | 17.6.2021
Super sppkojnost

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195