ENERGY Maytenus ilicifolia

€5,75
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.1.2021

Lahodný čaj z listov Maytenus ilicifolia sa pije najmä v Južnej Amerike a je veľmi cenený pre svoje všestranné použitie. Listy sú veľmi silným zdrojom fytoestrogénov. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spôsob prípravy:

Do 3/4 l vody nasypte 3 čajové lyžičky sušenej byliny, povarte miernym varom 3 minúty, sceďte. Popíjajte v 2-3 denných dávkach 3 týždne, potom 1 týždeň vynechajte.


Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je liek, nemožno ho za predpísané lieky zamieňať ani nemá schválené liečivé účinky. Nevhodné pre deti do 3 rokov, těhotené a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Krajina pôvodu Brazília.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Balenie: 105 g
Produkt: Doplnok stravy, čaj
Značka: Energy
Hmotnosť: 105 gramov
Účinné ingrediencie: Sušená drvená vňať rastliny Maytenus ilicifolia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195