Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

Everest Ayurveda VAYU

€3,97 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Vayu alebo element vzduchu ovplyvňuje prúdenie životnej energie „prány“ v priestore nášho domova. Neustály prísun čerstvého vzduchu očisťuje dýchacie cesty, podporuje zdravú sebadôveru a energizuje organizmus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Životná energia

Posilnite tok svojej životnej energie

Ajurvédska bylinná vonná tyčinka Vayu posilňuje tok životnej energie „prány“, očisťuje ovzdušie a tým vytvára z nášho priestoru energické zázemie na revitalizáciu životných síl.

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: persea odoratissima, shorea robusta, cinnamomum camphora, pinus roxburghii
Počet kusov v balení: 24 tyčinek
Dĺžka tyčiniek: 12 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.