Hyaluron N-Medical URO neo

€74,21 –23 %
Hyaluron N-Medical URO neo
€74,21 –23 % €57,08 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2021

Unikátne vyvinutý výživový doplnok Hyaluron N-Medical URO obsahuje 100 % čistú bioaktívnu vysokomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, D-manózu a vodné extrakty kapucínky veľkej a vŕbovky malokvetej, ktorá prispieva k normálnej funkcii dolných močových ciest. Špeciálna kombinácia vhodne vybraných látok a presne definované množstvo zvyšujú účinnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • urologická kombinácia v kvapkách na 100 dní užívania
  • neobsahuje alkohol
  • extrakty sú na vodnej báze, lepšie sa vstrebávajú

Neobsahuje alkohol. Extrakty sú na vodnej báze, aby sa lepšie vstrebávali. Výroba prebieha za podmienok správnej výrobnej praxe v Hradci Králové v Českej republike, vrátane laboratórnych testov.

V každom 1 mililitri Hyaluron N-Medical URO neo sú obsiahnuté:

  • 15 mg bioaktívnej kyseliny hyalurónovej
  • 150 mg vŕbovky malokvetej
  • 300 mg D-manózy
  • 300 mg kapucínky väčšej

Aktívne látky v 1 ml: čistená voda, D-manosa, vodný extrakt, kapucínka väčšia, vodný extrakt vŕbovky malokvetej, hyaluronát sodný (kyselina haylurónová)

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1 ml (17 kvapiek) denne. Dôkladne rozmiešajte v pohári čistej vody alebo džúsu a vypite. Najlepšie počas jedného z hlavných jedál.

Návod na použitie

Pred použitím pretrepať! Usadenina na dne nie je chybou, je spôsobená vysokým obsahom extraktov. Stlačte gumovú časť pipety a naberte roztok. Nedotýkajte sa sklenenej časti pipety, drží sa iba za vrchnú gumovú časť! Nenamáčajte pipetu do iných tekutín! Pipetu je možné v prípade znečistenia umyť prúdom tečúcej pitnej vody. Dôkladne rozmiešajte 1 ml (17 kvapiek) v pohári čistej vody alebo džúsu a vypite. Najlepšie počas jedného z hlavných jedál. Na miešanie nepoužívajte pipetu! Nemiešajte Hyaluron N-Medical URO neo s alkoholom alebo horúcimi nápojmi.

Neprekračujte ustanovenú odporúčanú dennú dávku 1 ml za 1 deň.

Skladovanie

Hyaluron N-Medical URO neo skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom, teplom a vlhkosťou. Uskladňujte mimo dosahu detí. Prípravok je potrebné starostlivo zatvoriť po každom použití. Po otvorení skladujte v chladničke! Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Forma doplnku: perorálny roztok

Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stranu. Dbajte na pestrú stravu a zdravý životný štýl. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 15 - 25 °C. Po otvorení uchovávajte v chladničke!

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná pleťová kozmetika
Zloženie: čistená voda, D-manosa, vodný extrakt kapucínky väčšej [voda, Tropaeolum majus, regulátor kyslosti (kyselina citrónová)], vodný extrakt vŕbovky malokvetej [voda, Epilobium parviflorum, regulátor kyslosti (kyselina citrónová)], hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová), konzervant (sorban draselný, benzoan sodný)
Balenie: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

N-Medical, s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou produktov (doplnkov, zdravotníckych prostriedkov a kozmetiky) pre každodennú potrebu.

Výrobnými partnermi sú renomované české a európske farmaceutické spoločnosti.

N-Medical s.r.o.
U Olivovny 1640/2, Říčany, 25101
IČ: 05006899