ENERGY Visage Serum

€23,20 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
7.2.2023

Prírodné revitalizačné, proteíno-enzymatický komplex. Obsahuje dve základné patentované účinné látky Vermesin® a Helixin®, doplnené o najkvalitnejší arganový olej, aloe vera a prírodné, esenciálne parfum.

Detailné informácie

Podrobný popis

Visage Serum má silný vyživujúci a regeneračný efekt. Pleť vyživuje, omladzuje, rozjasňuje, navracia jej pevnosť a pružnosť. Napomáha zjemnenie vrások a celkovej hydratáciu. Pôsobí na všetky stupne tvorby pigmentácie a má protizápalové účinky. Neobsahuje žiadne iné ingrediencie okrem vysoko koncentrovaných účinných látok. Je možné ho použiť ako samostatne, tak aj pod obľúbený krém.
Helixin® je extrakt účinných látok podobných kaviárovým zložkám. Obsahuje vysoký podiel proteínov, celý rad vitamínov a minerálov, množstvo aminokyselín a fosfolipidov. V koži vytvára bariéru, pomáha chrániť vita kolagén pred degradáciou a zároveň stimuluje tvorbu kolagénu nové.
Podporuje bunkovú obnovu a aktivuje prirodzenú regeneráciu. Zmierňuje prirodzenú stratu vody a zaisťuje, aby pokožka zostala dlho svieža a mladá. (Obsahuje sodík, draslík, vápnik, fosfor, horčík, vitamín A, B, D, izoleucín, lyzín, treonín, tryptofán, arginín, glycín, alanín, tyrozín, cystín, kyselinu asparágovú, kyselina glutamovú, EPA, DHA.)
Vermesin® je enzymatická frakcie kalifornských dážďoviek. Obsahuje množstvo dôležitých enzýmov, významných pre svoju schopnosť prenikať do spodných vrstiev pokožky a tkanív, kde iniciujú nevyhnutné biochemické pochody. Urýchľujú proces hojenia a regenerácie.


Sérum aplikujte poklepom na pleť najmenej 2x týždenne, samostatne alebo v kombinácii s obľúbeným krémom renove. Charakteristická vôňa prípravku sa rozvinie niekoľko sekúnd po aplikácii a môže sa v čase meniť.


Účinné ingrediencie:

arganový olej, Helixin®, Vermesin®, aloe vera, esenciálne oleje geránium, bigaráde, vanilka, ruža, cyprus a ylang.


Balenie: 15 ml

Upozornenie:

Visage serum je dvojzložkový produkt (vodná a olejová báza). Preto je nevyhnutné pred jeho použitím obsah fľaštičky dôkladne pretrepať!

Dodatočné parametre

Kategória: Pleťové séra
Balenie: 15 ml
Forma produktu: Sérum
Na čo doplnok je: Pleť
Obsah minerálov: Draslík, Horčík, Vápnik
Produkt: Kozmetika
Značka: Energy
Objem: 15 ml
Účinné ingrediencie: Arganový olej, Helixin®, Vermesin®, aloe vera, esenciálne oleje geránium, bigarádie, vanilka, ruža, cyprus a ylang-ylang.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195